Iphone 3gs 4.1 jailbreak

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Iphone 3gs 4.1 jailbreak

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 58 )
  • Autor
    Príspevky
  • #229124
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    to by aj mna zaujimalo. Vsade kopec navodov na Jailbreak ale vacsina pochybne alebo nefunkcne.

    #229350
    tulko
    Účastník (Participant)

    jj ja tiez cakam ci niekto nieco napise bez toho jailbreak som nahraty nemozem pouzivat iphone zbytocne vyhodene peniaze tym padom …

    #229372
    Rudolfo78
    Účastník (Participant)
    #229376
    J4r0
    Účastník (Participant)

    Maybe 10/10/10 10:10:10AM GMT :)

    #229378
    Rudolfo78
    Účastník (Participant)

    čítaj “may be before saturday…” tzn. mal by byť pred sobotou.. :)

    #229379
    Rudolfo78
    Účastník (Participant)
    #229386
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    no len aby to bolo vobec nedelu

    myslism ze spirit JB viac naslubuje jak urobi

    #229426
    win2mac
    Účastník (Participant)

    ETA je 10/10/10 10:10:10AM GMT, ale aby ste neboli sklamani. Podla autorov JB bude greenpois0n len pre iPhone 4, iPad a iPod Touch 4G. Suvisi to s exploitom, ktory je tentokrat viazany na procesory A4.

    #229428
    Hurfo
    Účastník (Participant)

    Mylsim ze win2mac ma pravdu. Oni totiz stale spominaju hardwarovu chybu a ta pokial viem v starsich verziach nebola. Nechame sa prekvapkat.

    #229431
    iTuxx
    Moderátor

    a aj ked jb vyjde, iphone sa aj tak nebude dat unlocknut

    #229450
    Kompi
    Účastník (Participant)

    No to je jedna z veci, co by ma zaumali, ale nikto to presne nevie povedat a to je :

    ak mam baseband, ktory ultrasnow podporuje, resp. mam baseband vhodny na jailbreak, lebo mam soft 4.0.2, bude po tomto jailbreaku fungovat unlock ? Samozrejme hovorim o iphone 4

    #229452
    win2mac
    Účastník (Participant)

    @Kompi: Official info z dev-team blogu: “IF YOU USE THE ULTRASN0W UNLOCK, PLEASE WAIT FOR PWNAGETOOL TO SUPPORT 4.1.” Unlock pre novy baseband zatial nie je, ale buduca verzia pwnagetool udajne umozni urobit upgrade na 4.1 bez toho aby sa sucasne upgradol aj baseband (= iOS 4.1 s povodnym basebandom, ktory unltrasn0w unlockne). Takze na tvojom mieste by som sa do 4.1 zatial velmi nehrnul, lebo ak sa spoliehas na unlock, tak o neho prides. greenpois0n riesi jailbreak, ale nie unlock.

    #229466
    Toxic
    Účastník (Participant)

    a pro 3gs jailbreak teda neni???

    #229490
    Kompi
    Účastník (Participant)

    to WIN2MAC.

    Nemam unlock, ale potrebujem ho, lebo mam O2 simku a T-mobile iphone 4 s 4.0.2 firmware od vyroby, na ktorom je 1.59.00 baseband.

    Predpokladal som, ze ked je ultrasnow kompatibilny s baseband 1.59.00 a urobim update na 4.1. pomocou Tiny Umbrella a tym mi ostane baseband, tak potom proste na jailbreaknutu verziu 4.1 nainstalujem ultrasnow.

    Ale vravis, toto teda nepojde urcite, ci ? Resp. mam sa vykaslat na greenpoison ak chcem unlock ?

    #229516
    win2mac
    Účastník (Participant)

    Treba pockat ako sa veci vyvrbia. Zda sa ze geohot je opat v hre a nakoniec budu mozno dva jailbreaky :)))))) limera1n by mal byt udajne pre vsetky iDevices teda nie len pre 4G. No uvidime :)

    Auto Trading on Binary Options


    http://limera1n.com

    #229517
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    zajtra vychadza jailbreak pre iphonu 4 na verziu 4.1 ! spirit JB . org

    #229521
    00flash00
    Účastník (Participant)

    a co basebrand 5.14.02 bude sa dat unlocknut?

    #229582
    mayoxy
    Účastník (Participant)
    #229598
    kordas
    Účastník (Participant)

    skusal uz niekto ten JB cez limera1n na iPhone 4?…mne to nejak nejde tak sa vy pochvalte

    #229610
    kordas
    Účastník (Participant)

    uz je JBknuty,troska sa mi nedarilo al uz sa to podarilo a uz je to hotovo

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 58 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.