iPhone 3G iOS 4.2.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iPhone 3G iOS 4.2.1

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85198
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Ahoje,
    pls mal by som otázku či je lepšie mať na 3Gcku 4.2.1 alebo starsi a ake to ma nevyhody a vyhody mat starsi iOS?

    #307729
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Starsi vs novsi.
    Vyhody starsieho: vyssia rychlost

    Nevyhody: nepobezi velka cast sucasneho SW z App store, nie je mozne pouzivat napr. Bluetooth Tethering (zdielat datove spojenie z Iphone na iPad skrze bluetooth), nie je mozne triedit maily podla threadu (pod jednym subjectom prebieha cela konverzacia), chyba unifikovany mailbox pre vsetky mailove ucty, chyba podpora carddav a caldav, nie je mozne stahovat kalendare z webu ani otvarat dokumenty medzi aplikaciami (chyba Open In… Prikaz) – takze napr. V safari nacitane PDF, EPUB apod. Neotvoris v prislusnom programe.

    Ak som na nieco zabudol, dajte vediet :)

    #307732
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Aha tak ostanem pri 4.2.1 diky moc za radu vazim si.

    #307734
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Naposledy si tam mal iOS 5 ked si dobre pamatam.
    Uz ti nevyhovuje???

    #307735
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Ano mal…ale kazil som si ho tym a zahrieval sa.Vydrz baterky nulova. Spokojny ci este nieco?

    #307741
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Tak ako pisal Jozef, teda nie je co doplnat. FW 3.1.3 je poznatelne rychlejsi ale nie vsetky app nan funguju.
    Nespekuluj, supni tam starsi FW ak tvoje app nevyzaduju FW vyssi. Pokial ano, budes sa musiet “uskromnit” s 4.2.1, ktory je badatelne pomalsi ale aspon nan spustis viacero apps.

    #307745
    Avatar photoMartin Knezović
    Účastník (Participant)

    Vsak jasne…mne aj o to ide spustit viac aplikacii, a ten dizajn 3.1.3 sa vooobec nelubi. Asi necham pri 4.2.1 ale este porozmyslam kolko percent app tam nespustzim tak 40% ?

    #307758
    modemw
    Účastník (Participant)

    Mozes skusit nieco z toho: http://geeknizer.com/overclock-iphone-cpu/
    upozornujem, ze som to zatial neskusal nakolko nemam jailbreaknuty svoj iPhone, ale planujem o taky 1-2 tyzdne vyskusat. Samozrejme otestovat to pomocou geekbench a nie nejake subjektivne pocity.
    V uspesnom pripade by si mohol s kludnejsim pocitom pouzivat aj 4.2.1
    inak, zdielanie internetu sa da az od 4.3 takze je nutne aj tak vyuzit 3GSko, kedze na 3Gcku das maximalne 4.2.1

    #307761
    Sagittarius
    Účastník (Participant)

    Ten oc je fake, skusal som to este pred dvoma rokmi na 3G
    Ked vysiel iOS 4…

    Chce to jedine novsie zelezo :/

    #307775
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Zdielanie internetu funguje ci na 3.1.3 tak aj na 4.2.1 s tym rozdielom ze je potrebny kabel alebo cez bluetooth.
    Cez wifi nie.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.