iPhone 3G 4.0: wifi problem

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes iPhone 3G 4.0: wifi problem

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70052
    denton
    Účastník (Participant)

    Po aktualizacii na 4.0 final mam problem pripojit sa na wifi. Beta a GM verzia nerobili problemy. Skusal som zmenit nastavenie routra, updatovat router, restartovat router, reinstalovat iPhone cez DFU, vytvorit novu wifinu cez macbook cez sharovanie a nic nepomaha. iPhone sa bud odmietne pripojit na siet alebo sa pripoji, ale po chvili strati spojenie. Trpi este niekto iny s tymto problemom? Pripadne ma niekto napad na riesenie (alebo treba cakat na milost Applu kym vyda update) ?

    #217535
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    ak GM verzia nerobila problemy tak aj final by mala byt OK pretoze su identicke. Jediny rozdiel je v tom ze final verzia este nema “game center”.

    #217758
    Penčo
    Účastník (Participant)

    robí mi to isté. :/

    #217806
    poper
    Účastník (Participant)

    skuste sa pohrat v nastaveniach pre tu siet
    nastavenia>wifi>”vasa siet”
    skuste nastavit staticku ip

    #217812
    Penčo
    Účastník (Participant)

    nič, nepomohlo skúsil som nastaviť statickú ipčku, údaje som mal stopercentne dobré, ale nič nepomohlo. :/ Stále sa vypája a pripája.

    #217822
    termix
    Účastník (Participant)

    Mne funguje v pohode. iOS 4 som instaloval z DFU modu z 3.1.2.

    #217893
    Penčo
    Účastník (Participant)

    Ja som to robil na 3 iPhonoch, presne rovnako ako ty z DFU modú z 3.1.2, z toho 2 iPhony 8GB obidva z tou chybou wifi, a 3. čo bol 16GB bol úplne v pohode… Neviem…

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.