iPhone 3G – 3.1.3 a 3.0.1 odblokovanie T-Mobile na Orange a O2

Domov Diskusné Fóra Nezaradené iPhone 3G – 3.1.3 a 3.0.1 odblokovanie T-Mobile na Orange a O2

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67746
    Akyno
    Účastník (Participant)

    Zdravim, potreboval by som odblokovat iPhone (nikdy nebol breaknuty) – je bloknuty na T-Mobile, doteraz mi to nevadilo, ale dnes som dostal u noveho zamestnavatela sluzobny mobil a je otrasny – taku tehlu vlacit nebudem – chcem pouzivat svoj sukromny iPhone. Lenze sluzobna SIM je Orange a potrebujem ho preto odblokovat. FW je 3.1.3 a nasiel som nejake info o jailbreaku ale nezdalo sa mi to bezpecne – vela ludi pise ze im prestal ist signal, ze sa telefon vobec nezapol atd.
    AKO POSTUPOVAT??? ako spravit bezpecny jailbreak, alebo downgrade na 3.1.2 – tam to vraj funguje fajn. Inak, ak sa mi podari spravit JB a spravim restore, bude opat bloknuty na T-Mobile?
    Dik za radu.

    #196526
    Peko00001
    Účastník (Participant)
    #196527
    Akyno
    Účastník (Participant)

    Bohuzial toto mi nepomoze – T-Mobile odblokovava mobily na predajniach az po skonceni 24 mesacnej viazanosti – NIE SKOR – ak ano tak len s podmienkou nauctovania zmluvnej pokuty v dodatku – a ten mobil som kupil z druhej ruky t.j. mi ho neodblokuju lebo je stale viazany akciou na povodneho uzivatela – a s nauctovanim ZP musi suhlasit ucastnik zmluvy

    #197193
    Akyno
    Účastník (Participant)

    NO PO PRIESKUME som zistil aj spravil downgrade z 3.1.3 na 3.1.2 aj som ho jailbreakol ale unlock nefungoval – nemal som ziadnu siet kedze je tam FW 05.12.01 ktory sa zatial neda unlocknut tak som tam kde som bol a musim cakat kym sa to bude dat – preto som ho restore-ol opat na 3.1.3 aby fungoval aspon T-Mobile

    ALE mam aj dalsi iPhone – ten ma 3.0.1 a FW 04.26.08 – a ten by sa podla infa z netu v phode mal dat jailbreaknut a unlock SIM na vsetkych operatorov – spravil som to – urobil som jailbreak a cez Cydiu som nainstaloval ultrasn0w – A VYSLEDOK JE TEN ZE NEMAM ZIADNU SIET – neberie to ziadnu SIM – ako docielit FUNKCNY UNLOCK????

    UPDATE – ZISTIL SOM ZE SIM nemoze byt chranena PIN kodom aby to slo – a ono to aj slo na O2 karte – ALE JA POTREBUJEM odblokovat sluzobny ORANGE a tam SIM neumoznuje nedat PIN – musi tam nejaky byt.

    NEJAKA RADA??? UZ fakt neviem co mam este vyskusat.

    DALSI UPDATE: Ked som v iPhone vyskusal urobit jeden trik – s vlozenou O2 kartou som siel vyhladat siete – zacekol som Orange – vybral som O2 SIM a okamzite vlozil Orange sim – A FUNGUJE TO :) siet Orange to naslo aj funguju hovory. Tak aspon nieco. Teraz este pockat kym sa bude dat unlock aj 3.1.3 s FW 05.12.01.

    #197198
    Speedy
    Účastník (Participant)

    Napodobny probelm..potrebujem spojazdnit Orange kartu v iphone..Alebo aspon O2 kartu…
    Staci na O2 vypnut zadavie pin kodu???
    Inak ak pride niekto s napadom ako unlocknut iphone s 3.1.3 FW ak daco vynde hned dajte vediet…
    nemam rad T-mob…:D

    #197201
    Akyno
    Účastník (Participant)

    VYSKUSANE – FUNGUJE TO AKO PISEM – SIM nemoze byt chranena PIN-om :) V mojom pripade to ma ale malu vadu – kedze na tej Orange musi byt PIN tak to musim “nastartovat” inou SIM, zmenit siet, vymenit SIM-ky a potom to funguje aj na tej Orange SIM s PINom – ALE ak sa nahodou telefon vypne – a vy ho zapnete so SIM chranenou PINom – tak to OPAT NEJDE :))) OTRAS – takze sa Vam telefon nemoze vypnut ak chcete siet aktivnu.

    #197227
    Speedy
    Účastník (Participant)

    opravim ta na zaciatok:
    1.
    pises 3.0.1 FW 04.26.08
    2.
    dat unlock aj 3.1.3 s FW 05.12.01.
    _________________
    3.0.1 a 3.1.3 je FW
    04.26.08 a 05.12.01. je Basband BB
    Aj ked v iphone to ukazuje ze firmware…

    No a ted so msi precital ze to funguje na iphone s FW.3.0.1 s BB 04.26.08
    to ze sa tam da ina sim bez pouzita pin kodu…Este sa chcem spytat to je iphone 3G alebo 3GS???
    lebo na 3GS to nefunguje a uz vobec pochybujem zeto fici na 3.1.3…
    Takze to mi moc nepomoze…
    Ale ako zaujimavy postreh…
    Potrebujem unlocknut 3G 16GB a 3GS 32GB oba maju 3.1.3 FW a BB maju 05.12.01…..

    #197238
    Akyno
    Účastník (Participant)

    Sorry – co je FW a Basband som doteraz neriesil lebo som JB nikdy nerobil ale vychadzal som z udaju v iPhone a tam je BB oznacovany ako FW to sam pises.

    Tento postup je odskusany na 3G – nie 3GS – na 3.1.3 som to neskusal – ale asi to nepojde – ked sa niekomu chce nech sem potom napise.

    Ja potrebujem tiez unlocknut jeden 3G 3.1.3 s 05.12.01 – ale zatial to nejde – aspon vsade na nete je ze to nejde – urobis len JB ale nie unlock

    #204125
    d0ffY
    Účastník (Participant)

    neviete pomoc mam upgrejtnutu na 3.1.3 a ani sa nedostanem do home zapnem ho a sa objavi obrazok ze ho mam pripojit k i tunes a v itunes mi pise ze je zablokovany =( musim počkat kym vide ten odblok na 3.1.3 =( dufam ze to nebude trvat dlho neviete kolko to trvalo pi 3.1.2 ? aky dlhy cas kym isiel unlock ?

    #205181
    norton
    Účastník (Participant)

    3.1.3 sa uz asi nebude hackovat. pockaju rovno na 4.0 a hacknu az tu

    #205909
    blacky
    Účastník (Participant)

    myslim si ze tu je nejaka vecicka co vsetci zhanaju mne to funguje paradne a nic neblbne je to na unlock iP…tak dufam ze pomoze :D ….. a potreboval som iP unlocknut 3G 3.1.3 s 05.12.01 a ide to v pohode
    http://www.youtube.com/watch?v=VQXhI32GtGo ….. ide to presne podla videa ..

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.