iPhone 12 z Nemecka

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #783190
    mhrstai
    Účastník (Participant)

    dobry den, chcel by som poprosit ci by sa tu niekto nasiel kto ma skusenost s nakupom z nemeckeho apple.com? Planujem si kupit iphone 12 mini na splatky, kedze 850 eur je na mna vela aby som jednorazovo dal. Pozeral som ze keby to kupim z apple.com/de , tak ma to vyjde najlepsie bez tych urokov a pod. Problem je vsak samozrejme ten, ze na SK nedorucuju, ale mam znameho ktory byva v Mnichove a bol by ochotny mi ist pon a poslat na SK. Ale teraz neviem, ze ci nebude nejaky problem, ak to zadam na moje meno a adresu s tym ze po mobil pride uplne iny clovek. Niekto kto ma s tym skusenosti? dakujem vopred

    #783247
    ruidos
    Účastník (Participant)

    Máš prechodný alebo trvalý pobyt v DE ? Ak nie žiadne splátky nebudú. Teda nemám info o tom že by cudzinec mohol nakupovať na splátky.
    Nechápem prečo nepozriem mzone alebo istore. Na splátky a bez navýšenia.
    Mobil vydajú komukoľvek kto sa preukaze kódom pre vyzdvihnutie

    #783249
    quadra
    Účastník (Participant)

    Presne tak, bez overenej nemeckej adresy/pobytu v DE (a kreditnej historie, t.j. uctu v nemeckej banke) ziadne splatky nehrozia.. Apple DE (ako kazda nemecka firma) si overuje ziadatela v uverovom registri pri kupe na splatky. Si myslis, ze na SK je to inak?

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.