iPad Mini

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware iPad Mini

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #101074
    lindus
    Účastník (Participant)

    Je tu niekto kto by mi vedel poradit ako viem rozlisit ci iPad mini je z Retinou alebo bez?Da sa to zistit priamo na Ipade mini?Dakujem za rady.

    #387309
    maiob
    Účastník (Participant)

    myslim si ze pozries na display a vidis ci je to retina alebo nie … retina je asi o 0,3mm hrubsia a to je na prvy pohlad asi nezistitelne .. jedine podla toho ak by islo o cierny ipad mini tak tam prvy ipad bol black ale retina uz je space gray

    #387313
    lindus
    Účastník (Participant)

    No podla toho co pises asi nic nezistim,kupil som dnes 2 mini jeden space gray a druhy silber a niako neviem najst rozdiel,kupoval som jeden normal a jeden s Retinou,no nevidim ziadny rozdiel a netusim ako sa to da zistit?!Jeden by mal mat proc A% a druhy A7 ale ani to nijako nezistim,tak uz neviem ako na to.

    #387315
    Rychlik
    Účastník (Participant)

    Retina ma na zadnej strane hore v strede mikrofon

    #387316
    maiob
    Účastník (Participant)

    space grey by mala byt retina ako ten display je dost rozdiel ked mas vedla seba mini a mini 2 … ten silver tam je ta farba stale rovnaka tam je to horsie … jedine ze mas dve retiny… este jedine podla kodov co tam apple dava tu mas link … http://support.apple.com/kb/HT5452?viewlocale=en_US&locale=en_US … je to na zadnej strane ipadu tym na konci toho maleho napisu

    #387317
    janpavlik
    Účastník (Participant)

    To musis poznat pohladom, ked ich mas vedla seba :)

    #387318
    lindus
    Účastník (Participant)

    prave ze to okom nevidim nijako uz som zufaly

    #387319
    lindus
    Účastník (Participant)

    maiob dik moc,podla tych kodov som to zistil ako to je.Ale na pohlad alebo inac sa to asi da len velmi tazko zistit,pri kupe nieje velka sanca prist na to co je retina a co nie.Zo zenou uz hodinu studujeme obe a rozdiel nevidis asi ziadny.Ale dik uz aspon viem ze som kupil co som mal.

    #387320
    lindus
    Účastník (Participant)

    janpavlik nespoznas pohladom ani za nic.

    #387321
    shadower
    Účastník (Participant)

    no ver mi ze spoznas a hned :D ved uz len ked sa pozries na mini v rohu ukazatel bat a na retinu tak vidno ze je ovela ostrejsi …
    ak to nevidis tak smola …
    ja som si dokonca vsimol hned rozdiel v air a mini retine ze minir ma bledsie farby …
    podla cisla to vies tiez zistit

    #387322
    janpavlik
    Účastník (Participant)

    Fakt to musis poznat – pouzivam macbook pro 15 retina a iphone 5s, pred par mesiacmi som si kupil ipad mini /non-retina/ a po par dnoch som ho vratil, vyzera to hrozne, ked si uz Tvoje oci zvyknu na ine.

    #387325
    Rychlik
    Účastník (Participant)
    #387328
    EdDy
    Účastník (Participant)

    janpavlik: to je uz druhy extrém. Mám 5S a Mini non-retina ale zeby to bolo neznesitelne? Cmon ludia, nebudte tak pohodlní..

    #387329
    drincok
    Účastník (Participant)

    To nieje o pohodlnosti ale retina je retina. Nechapem ako niekto nevidi rozdiel medzi iPadom s retinou a bez a este ked ich ma vedla seba.
    Beriem ze niekomu je to mozno sumafuk ci ma retinu ci nie ale ja si bez retiny svoj zivot uz neviem predstavit :)

    #387330
    EdDy
    Účastník (Participant)

    Ja ten rozdiel vidím a je jasné že retina je 1048x krajšia na pohľad, živšie farby, nepixelovosť.. Ale že by som kvoli tomu vrátil celý iPad?

    #387331
    Stormtrage
    Účastník (Participant)

    lindus ak nevidiš rozdiel v normalnom rozlišeni a v retine tak si retinu nekupuj…aj uplny laik pri pohlade na obe zariadenia naraz zisti ktore je retina a ak si to nevedel rozoznat takto tak sa pozri z uplne malej vzialenosti na display a na normalnom Mini vidiš pixely ale na retine ich neuvidiš a druhy sposob je pozorovacie uhly na retine su lepšie takže pri pohlade z boku ti obraz nestmavne tak ako na normalnom mini. Toto som ale ešte nepočul že by to niekto nevedel rozoznat…nič v zlom

    #387334
    lindus
    Účastník (Participant)

    No ja uz nemam 20 rokov a na pohlad medu mojim a manzelk.nevidim rozdiel vo farbach ani v pixeloch,s tymi cislami uz viem ktory model je ktory aj te mic v strede na retine to prezradi….ale ikona baterky???To iste nie,nijaky rozdiel nevidi ani zena a ani dcera,ja uz vobec nie.

    #387336
    drincok
    Účastník (Participant)

    Podla mna chodte cela rodina k ocnemu :)

    #387337
    lindus
    Účastník (Participant)

    mudry si az velmi,zrejme mas tu nokiu 3510 a porovnavas ju z 8210 co???Chod Ty ale niekde inde!

    #387339
    Lukáš Raynor Majer
    Účastník (Participant)

    ja nosím okuliare a v iStores som retinu od neretiny rozoznal :-)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.