iPad 3 vs XBOX vs PS VITA vs PS3

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware iPad 3 vs XBOX vs PS VITA vs PS3

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #85085
    mato1
    Účastník (Participant)

    PORADte prosim, ja viem vobbec sa to tu nehodi ale potrebuje poradit
    Co je lepsie iPad 3, XBOX, PS VITA alebo PS3????????????????

    #307237
    RebeliS
    Účastník (Participant)

    XBOX :D

    #307238
    Glog
    Účastník (Participant)

    iPad 3 vs. PS3? Ha, ty sa choď radšej hraď na piesok, keď sú podľa teba v jednej kategórii.

    #307240
    mato1
    Účastník (Participant)

    Ja potrebujem radu

    #307241
    nepoznam
    Účastník (Participant)

    je rozdiel ci chces handheld na cesty. alebo konzolu na TV. a ked cches iba hry tak ps vita. alebo na telku xbox

    #307242
    Macboook
    Účastník (Participant)

    Záleží na tom, čo chceš hrávať. Pokial chceš nejaké harcorové hry, tak určite PS3. Pokial chces hrávať napr. V buse, vlaku, … tak určite iPad. To iste sa týka Xboxu a PS VITA. Ty musíš vedieť čo ti vyhovuje.

    #307248
    mato1
    Účastník (Participant)

    čo je na XBOXE lepsie ako na PS3??

    #307258
    Benne
    Účastník (Participant)

    detom vstup zakazat!! :D

    #307277
    iTuxx
    Moderátor

    MS s Xboxom podla mna len vyuzil situaciu ked mala Sony problemy s PSN. V skutocnosti xbox vyhodu nema. Do ovladacov treba vkladat baterky, nema bluray mechaniku a mam pocit ze za online hranie treba nejako platit, ale to nie som si isty. Samozrejme, teraz dost zavazi kinect, ale s tym sa daju hrat len blbosti. A navyse si pri hrani chcem oddychnut a nie skakat a potit sa ako mulica. Strielacku si s tym clovek nezahra a aj taka Forza 4 ma sice na krabici ako velmi je odporucany kinect, v skutocnosti je to s nim uplne nehratelne.

    #307282
    Mito
    Účastník (Participant)

    Ak na hranie pri TV tak isto PS3. Viac exkluzívnich hier, bluray mechanika, ľahšie sa dá vymeniť HDD (napr moj starý 60gb som vymenil za 750GB 7200RPM a jedna radosť), niektoré modely podporujú PS1 a PS2 hry (moj len PS1 hry), free online hranie (doživotne), maximálne 1080p rozlíšenie (pokial viem tak, Xbox podpuje len Menu a filmy v 1080p, hra je už v 720p), graficky je to to isté ako Xbox. A najlepšie je to, že si možeš pripojiť ext. HDD alebo USB kľuč do PS3 a pozerať filmy,videa,hudbu,obrázky… alebo aj priamo skopírovať do PS3.

    #307299
    mato1
    Účastník (Participant)

    Dakujem vsetkym.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.