ipad 1 aktualizacia

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86640
    ujko69
    Účastník (Participant)

    pri aktualizácií iPadu 1 na iOS 5 cez iTunes mi po stiahnutí cca 730 MB vyskočí okno, že je chyba internetového spojenia.Už som to skúšal najmenej 30x /skúšam to už mesiac/ a stále to isté. U mňa problém s internetom nie je.Nevie mi niekto poradiť,kde je problém. dík Vlado

    #314637
    RioM
    Účastník (Participant)

    1. Myslím, že iTunes sa pýta či má iOS nainštalovať alebo iba stiahnuť a nainštalovať neskôr. Tým sa dá vyhnúť opätovnej inštalácii.

    2. iPad 1 pomerne často nechá bežať nejaké procesy na pozadí, ktoré nevie zhodiť. Je nutné urobiť tvrdý reštart iPadu pred aktualizáciou.

    #314639
    suley
    Účastník (Participant)

    mas aktualny iTunes?

    #314642
    kyduso
    Účastník (Participant)

    toto sa stava aj mne , ale nie len v itunes ale aj normalne ked stahujem nieco vacsie cez prehliadac, tak to niekde v strede sekne. Ale rychlost stahovania mi ide 20 mb/s ale nadarmo ked to vzdy sekne…. Nemas nahoudou internet od telecomu?

    #314649
    Andreso
    Účastník (Participant)
    #314657
    poper
    Účastník (Participant)

    a stiahni to cez nejaky download manager.
    ak ti vypadne spojenie, mozes pokracovat v stahovani a nie odznova
    windows: free download manager

    #314973
    ujko69
    Účastník (Participant)

    ďík za rady. iTunes mám najnovší,pri stahovaní som zvolil aj inštalaciu aj uložit subor a vysledok ten istý. subor mi stiahne cely potom iPad 5 min “rozmýšľa” a vypíše chybu spojenia.

    #315036
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    nemas nahodou upraveny subor hosts?

    #315049
    ujko69
    Účastník (Participant)

    Kysudo mam fibernet 100 mb/s, Stefan o subore hosts nič neviem,som len bezny uzivatel.

    #315051
    odklizec
    Účastník (Participant)

    A mas JB?

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.