ios7

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #94629
    josua
    Účastník (Participant)

    vie mi niekto poradit ako dostanem s5 ios 6.3.1 kedze som tam dal ios7 a nemam developersky ucet?

    #357537
    howoarang
    Účastník (Participant)

    jaky mas iphone?

    #357538
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    ked hovori o 6.1.3 tak zjavne 4Sko :)

    No obycajne, stiahnes si odtialto firmware: http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/
    Pripojis iPhone k pocitacu, spustis iTunes a s podrzanym Option/Alt resp. Shift klavesom (pod Windows) kliknes na Restore tlacidlo.

    Vyberies stiahnuty firmware 6.1.3 na disku.

    #357541
    josua
    Účastník (Participant)

    dakujem uz to mam ale teraz hladam navod ako obist aktiavaciu developer konta pre ios7 na iphone 4s

    #357543
    EdDy
    Účastník (Participant)

    josua: stiahni prepokladam ze mas sithanuty iOS 7. stlač to čo písal Jozef ale netukni na restore ale update, zvol a maš

    #357545
    josua
    Účastník (Participant)

    jj uz som to spravil a idem tam dat este stare veci

    #357751
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Tyzden som testoval iOS7 beta a dufal som, ze si to uz tak necham, nakoniec som sa musel kvoli par veciam na mojom IP4S vratit k iOS 6.1.3.
    Ak by sa dalo, este radsej by som sa vratil k iOS 5.1.1 , kde sa dalo urobit hide purchase.

    Pozitiva iOS7 su podla mna: prepinanie aplikacii ,control center a blokovanie hovoru od daneho kontaktu.

    Negativa:vela bielej v designe ,velmi tenky font, pri prehravani niektorych videi sa kvoli priehladnosti zneviditelnili ovladacie prvky a nedalo sa to vobec pouzit/ toto povazujem za vazny nedostatok a dufam ze to do jesene opravia.Ta priehladnost mi vadi aj na inych miestach, naopak niekde vyzera zase dobre.Myslim , ze by to mali skonsolidovat.

    Nehodnotim stabilitu, je to iba prva beta.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.