ios7

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95397
    Frantisek8663
    Účastník (Participant)

    Dobry den,chcem sa opytat,mam iphone 5 so softom 6.1.4,a chcel by som si tam dat ios 7…ale ked dam aktualizaciu tak mi pise ze mam vsetko aktualne. Da sa to niekde zakupit? Jaibreik ci ako sa to pise urcite nechcem,chcem vsetko oficialnou cestou,pomozte prosim Vas…Dakujem velmi pekne

    #360964
    e-comm
    Účastník (Participant)

    DEV ucet vytvorit cez apple.com

    #360965
    e-comm
    Účastník (Participant)

    bez DEV (vyvojarsky ucet) by som do toho osobne nesiel..

    #360967
    Frantisek8663
    Účastník (Participant)

    co je DEV ucet? ja som dufal ze by sa to mohlo zakupit ako v app store dajme tomu s mountain lion X na Mac booku…..mohol by si mi to napisat podrobnejsie?Lebo som z toho mimo.

    #360969
    e-comm
    Účastník (Participant)

    DEV (vyvojarsky ucet) = registracia v apple a nasledne uhradene poplatok 99 usd myslim na rok. a tak by si sa dostal na officialnej stranke apple.com aj k suboru ktory by si si stiahol a nasledne urobil upgrade na vyssiu verziu (iOS 7 beta)
    Kupit sa to neda.
    Mozes na vlastne riziko stiahnut subor, kde nepotrebujes dev registraciu ale do toho by som nesiel!!
    Nie si developer, nemas co skusat :DDD
    Pockaj si na official verziu, mohla by prist mono v septembri.
    Okrem ineho si skus precitat , ake problemy mali niektory , kroty si instalovali iOS 7 bez dev uctu, a nastali rozne komplikacie..

    #360970
    Frantisek8663
    Účastník (Participant)

    Zase sa mi nechce platit cca 90 eur na rok ked chcem iba ten ios 7…Radsej si pockam kym to vyjde oficialne,myslel som ze to uz je vydane ked bolo z toho take velke halo. Dakujem velmi pekne za informacie,pomohli.

    #360973
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Nechcem rýpať ani nikoho urážať, ale musím toto povedať. Telefón s pribrzdeným Androidom má v dnešnej dobe viac ľúdí ako s iOS, ja to beriem úplne v pohode a dôvod? Práve tento. Nechcem aby mal Apple výrobky akýkoľvek neznalec ;)

    #360975
    petto16
    Účastník (Participant)

    Ak budes hladat na nete tak najdes navod ako nainstalovat iOS 7 do iphonu, ja ho mam nahodeny od prvej bety.

    Nemusis mat developersky ucet, ale su tam rizika ze zariadenie nebude pouzitelne a nepojde to vratit späť.

    #360983
    Frantisek8663
    Účastník (Participant)

    Dr.Exit,sorry ale apple vyrobky si moze kupit kazdy nieje to len pre “expertov”. A podla mna Ty si hned vsetko vedel ked si si prvy krat kupil nieco od applu?urcite hej co? Ja som sa opytal,pretoze som chcel o tom vediet viac, a opytat sa nieje hriech,tak prosim Ta na mna neutoc…doteraz som mal android a na notebooku windows,v tychto veciach som expert! Az teraz som si kupil macBook a aj iphone 5ku pretoze chcem nieco nove a tieto vyrobky ma fascinovali,tak maj pochopenie,dobre?Nikto mudry z neba nespadol..mozno Ty ano..neviem…:-)

    #360984
    Frantisek8663
    Účastník (Participant)

    A petto16 dakujem za vyjadrenie,len ja si radsej na to pojdem oficialnou cestou,nerad by som nieco pokazil a predsa iphone nieje najlacnejsia vec…ale dakujem pekne:)

    #360994
    raul
    Moderátor

    Takisto by som ti odporucal pockat na oficialne vydanie. Neviem, co je to za modu, ze si to vsetci nahadzuju, ako keby to bolo nieco extra.. A potom chodia, stazuju sa, neviem… Je to pre developerov a aj to nie pre vsetkych (v tom zmysle, ze nie pre kazdeho, kto je developer, ma hned zmysel nahadzovat bety).

    Takze treba si pockat, nech sa na tom experti+deticky vyhraju a easy cestou to budeme mat coskoro :)

    #361018
    EdDy
    Účastník (Participant)

    raul: chápem jedine ľudí čo sa dotoho reálne vyznajú a pri pripadnych komplikáciach si vedia sami poradiť, ale keď si to nejaké dieťa silou mocou chce nahodiť a fňuká na fórach a potom z toho ma len problémy a fňuká ešte viac… To nechapem

    #361020
    Dr.Exit
    Účastník (Participant)

    Frantisek: Nemyslel som to ako urážku, len už sa smejem keď takéto veci čítam veľa krát po internete.

    EdDy: Presne tak.

    #361029
    howoarang
    Účastník (Participant)

    da sa to aj bez DEV uctu nahodit. Treba mat ale najskor aktualny iOS, pre iPhone 5 je to 6.1.4, pre ostatne zariadenia 6.1.3. Potom uz len stiahnut nový IOS 7 beta (posledna je beta 5) pripojit iPhone k iTunes a tam kde je tlacidlo “Update” tak ho stlacit so stlaceným Shiftom a vybrat iOS7.
    Takýmto spôsobom sa da nainstalovat testovacia Beta IOS7 bez Developerskeho uctu.
    Ja som na svojom iPhone 5 skusal Betu 1,2,3, no boli nepouzitelne. Teraz ale mam nahodenu Betu5 v iPade a je to o vela lepsie ako tie prve Bety.

    #365209
    bawy
    Moderátor

    Prosím Vás, funguje Vám korektne funkcia “near me” alebo blízko mňa v appstore?
    Teda nie že by nefungovala, ale mám tam len 1 odporúčanú app aj to je len imhd.sk

    To mám okolo seba tak málo iPhonov alebo v čom je problém? čakal som tam mega zoznamy apps.

    #365211
    Benne
    Účastník (Participant)

    asi si tomu zle pochopil… Okolo teba moze byt milion iPhonov, to je uplne egal. Dolezite je, ci je app v appstore, ktora ma posobnost v tvojom okoli. Teda napriklad nejaka firma, obchod atd.
    Ak tomu zle chapem, tak ma mozno niekto vyvedie z omylu :)

    #365212
    bawy
    Moderátor

    Jaj takto, tak potom som to zle pochopil a trochu ma to mrzi, lebo nápad toho ako som to pochpil sa mi páčil viac :D

    #365213
    Benne
    Účastník (Participant)

    akoze by si videl, kto ma ake apps nainstalovane? haha, tak to by som ja napriklad nechcel, co si ma kto kukat moje apps namakane :D

    #365215
    iTuxx
    Moderátor

    Ale nie tak ze by si videl konkretneho uzivatela, ale proste taka nejaka mapa, ze ake apps sa stahuju v tvojom okoli.
    Nieco podobne ma nova verzia SoundHound. Ukaze mi mapu a ukaze mi kde v mojom okoli sa to tagovalo a hladalo. Funguje to celkom pekne, dokonca si viem nazoomovat na uroven ulice a kuknut co sa v tej lokalite tagovalo. Pritom nevies kto to je. Iba zhruba kde a co.
    Som bol prekvapeny ze v tomto meste duchov sa SoundHound dost pouziva.

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.