prepacte ale ide vam zvonenie ked vam niekto vola?
nejde mi dokonca prijat ani hovor, ked sa mi ukaze „Slide to accept“
Neviem co to ma byt, idem skusit spravit novy restore
alebo pockam na JB
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím