ios 8.4 na iphone 4s

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #407104
    cerwik
    Účastník (Participant)

    Mate niekto odskusane telefonovanie/sms cez mac/ipad s iPhone 4S? Naozaj to funguje?

    #407105
    Anonymný
    Neaktívny

    Ano, mam. Funguje to.

    #407143
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Ja som si teda na moje 4sko dal ios 8.4 . Funkcia volania a sms funguje bezproblemovo. S Apple Music som nespokojný nakolko sa mi po 90 minutach minulo 600 mb pamate. Sluzbu som si vypol a hned bili mb naspat.
    No mám taky problém ze som si vymazal takmer všetky aplikácie a hudbu kvoli nedostatku uloziska.
    No ked som spocital velkost vsetkych app tak mi vyslo 698 mb ale v nastaveniach mam napisane ze pouzitych 3,1 gb a 2,2gb volneho z 5,3 gb celkoveho. A sluzbu apple music som si vypol.
    Prosím o pomoc a dakujem predom za odpovede.

    #407153
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Nejake postrehy pre moj problem?

    #407185
    Gren093
    Účastník (Participant)

    Pripoj si iphone do itunes a otvor si tvoje zariadenie. Dole v takom stplci by si mal mat rozdelene vsetky polozky pamete (music,apps,documents … Ale aj “Other”). Ak ti tato polozka zabera neobvykle vela (aj 2gb je vela v tvojom pripade imo kedze mas 8gb iphone) tak znamena ze to bude treba precistit. Pod other spada cache, mail attachments, safari data..

    #407199
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    V iTunese mi pise ze mam volne 3,5 GB a v iPhone mi pise 2,2 GB

    #407205
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    v com moze byt problem?

    #407222
    JFK.
    Účastník (Participant)

    riaď sa tým, čo ti ukazuje v iPhone, pravdepodobne ide Cloudove záležitosti (music + photos) alebo nejaké corrupted files, ale tie by ti ukazovalo ako Other v iTunes.. takže to bude len nejaká “nesymetrická synchronizácia”.

    Tiež mi to často ukazuje inak v iTunes a inak v iPhone.

    #407227
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    lenze ja mam len 8 aplikacii spolu 409 mb, pesnicky 221 mb fotky 56 mb a v iCloude pouzitych 381 mb, Apple music mam vypnutu, ziadne maily, ziadne spravy a vymazané posledné hovory a data zo safari a fotky nemam zapnute v iCloude.Tak ako mi moze pisat ze mam pouzitych 3,1 GB ?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 21 až 29 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.