ios 8.4 na iphone 4s

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105610
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Zdravím chcel by som aktualizovat moj iPhone 4s kupovany tohoto roku na vianoce v nay electrodom na ios 8.4 a zaujímalo by ma ako to tam ide oproti ios 7.1.2, ktory tam aktualne mam.
    Dakujem

    #406895
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    ?

    #406897
    Anonymný
    Neaktívny

    Mozno subjektivny pocit, ale zda sa mi, ze sa to opat zlepsilo, co sa tyka odozvy a rychlosti systemu na mojom 4S.

    #406899
    ????
    Účastník (Participant)

    pockaj on sa pyta na iOS 8.4 a iOS 7.1.2. toto by som nerobil asi

    #406927
    nickey
    Účastník (Participant)

    Mam 4s v podstate odkedy bol uvedeny a updatoval som pravidelne, ak Ti ide o plynulost tak ios8 by som neriesil, ak Ti nevadia pomalsie reakcie alebo ak chces mat telefon sparovany s ipadom, popripade s osx zariadeniami tak smelo do toho

    #406928
    JFK.
    Účastník (Participant)

    7.1.2 ?? :D to ti to nenapadlo ani raz odvtedy aktualizovať?

    #406943
    dfx
    Účastník (Participant)

    No ja som vcera aktualizoval iPad 2 z iOS 7.1.2 na 8.4 a sa mi zda, ze to dokonca ide rychlejsie. Dost som sa obaval, ze to bude horsie, ale vyzera to byt lepsie, dokonca aj nejake hry som skusal a idu.

    Coskoro by mal byt navod, ako dostat na jailbreaknute iPhone 4S aj iPad 2 iOS 6.1.3, ale asi to ani nebudem robit, ak pojde moj iPad tak ako ide teraz. A ak ho nespomali iOS 9, tak by to malo byt v pohode na 4-rocne zariadenie.

    #406968
    cobain
    Účastník (Participant)

    No na toto som cakal. Vlastnim totiz to ipad2 16 gb a iphone 4s 64gb a ostal som radsej stat na 7.1.2. Nakolko som nikde nenasiel realne porovnanie. Prednedavnom som pozeral na jednu 4s kde mal chalan ios8 a le neviem presnu verziu a zdalo sa to OK skusal som aj porovnat ale to len tak v rychlosti. Takze na svoj iphon 4s asi dam aktualnu 8.4 hadam si nebudem nadavat. A detom uvazujem ze dam aj na ipad 8.4 ku. Ale neviem co to povie, kedze to maju hlavne na youtube a nejake hry. Aktualne dobrych farmarov nejaka lego vlacik, csr racing, fs12 a 14, cut the rope, climb hill, water2, proste take decke. Tablet ma par rokov a nerad by som kupoval dalsi novsi detom len preto ze tento stratil dych. DFX tak budem rad za kazdy tvoj postreh

    #406970
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Ja by som ten iPhone chcel pouzivat len na nejake aplikacie a halavne na volanie a sms cez mac.O rýchlost zapínania mi nejde len aby animacie nelagovali. Ak niekto pouziva tento ios tak mi prosím napiste ako to ide a ci by mi vyhovoval.

    Dakujem za vsetky reakcie a Vas cas

    #406971
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    ja mám iOS 8.4 na iPhone 4s, animácie nelagujú, ale dlhšie sa zapínajú aplikácie, spomalene sa zobrazuje notifikačné centrum a action center, celkovo dlhšia odozva pri všetkom, ale neseká.

    #406973
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Nebudem lutovat ked to stiahnem?
    a popripade ako funguje to volaanie a sms cez mac ak ho nahodou vlastnite?

    #406975
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Neviem povedať, ja som ľutoval už keď som aktualizoval na iOS7 lebo to veľmi spomalilo iPhone, dúfam že sa s iOS 9 zrýchli. SMS a volanie cez mac mi funguje dobre, mal som občas problém keď som bol pripojený na novej WIFI..

    Jediné chyby ktoré pozorujem je zlé synchronizovanie novo pridaných kontaktov cez iPhone (Mac tieto kontakty nevidí) a zlé synchronizovanie poznámok (duplikujú sa, samovoľne sa mažú,..)

    #406976
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    A je to velký rozdiel oproti iosu 7,1,2?

    #406981
    P1x3L61
    Účastník (Participant)

    Ťažko povedať, je to ako z blata do kaluže.. Ale vyskúšaj, je nádej že sa bude dať downgradnuť na iOS6 http://www.letemsvetemapplem.eu/2015/07/01/odysseusota-vam-umozni-prejit-zpet-na-ios-6/

    #406983
    cobain
    Účastník (Participant)

    som zvedavy ako to bude s tym downgrade, ale ak bude ta moznost tak asi to necham niekoho sikovnejsieho spravit a ktovie mozno ze sa o to pokusim sam. Som inac zvedavy co prinesie downgrade a bateria a resp kolko vydrzi bateria na iOS8.4

    #406984
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Ked by som sa uz odhodlal tak mam cez mac alebo priamo na iPhone ubdatovat?

    #406987
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Rozhodne cez Mac a z DFU modu, ziaden OTA update z iPhonu!

    #406988
    Peterkopeter
    Účastník (Participant)

    Aky je v tom rozdiel?

    #406993
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Cez DFU tam dostanes cisty 8.4. Ak len updatnes cez OTA, mozes mat rozne lagy, rychlejsie vybijanie baterky a ine. Moze ale aj nemusi sa tak stat ale ja stym mam zle skusenosti

    #407103
    cerwik
    Účastník (Participant)

    @Peterkopeter: na iPhone 4S ti nepojdu sms ani volanie cez mac. Pise sa to tu dole malymi pismenkami:
    https://www.apple.com/ios/whats-new/continuity/
    “Continuity features are available on iPhone 5 or later, iPad (4th generation), iPad Air, iPad mini, iPad mini with Retina display, and iPod touch (5th generation).”

    Ale teraz som nasiel toto:
    https://support.apple.com/en-us/HT204689
    A podla toho by to malo ist. Mate to niekto odskusane. Chcel som velmi tuto funkcionalitu ale preto mam stale 7.1.2 lebo som myslel ze mi to na 4S nepojde. Teraz ale rozmyslam ze upgradnem pretoze chcem vyuzivat aj iCloud photo library a nie len Photo strem. Mac aj iPad uz tak vyuzivam a neviem si vynachvalit.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.