iOS 8.1

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 41 až 55 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #393615
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Na infolinke som nechal navrh. Oni o tom nevedeli, ja som sa nenechal odbit a 5x som mu zopakoval oficialny zoznam zmien v iOS 8.1 a to ze ostatni operatori to vedeli spravit a oni ani len o tom nevedia.

    #393644
    tono777
    Účastník (Participant)

    Takze záver. Nabité na 100 percent o 23.00 včera počúvaná hudba cca 1 hod ráno budík plus radio stream 30 min na wifi. 10 min Gps. Navigácia. Cca 3 telefonáty niekoľko mailov pravidelne manuálne sťahovanie surfovanie na Macblogu plus apka cas.sk 10 min. Zopár fotiek aktuálne 11:28 ostáva 34 percent.

    Iphone 4s vypnuté autostahovanie efekty atd. Jas na 1/3

    Záver pokrok výdrže.

    #393669
    JFK.
    Účastník (Participant)

    na LTE je to stále katastrofa

    #393679
    mapplec
    Účastník (Participant)

    JFK: myslis vydrz s LTE? je horsia ako so 7.1? Mam LTE stale zapnute a teraz mi to vydrzovo vydrzi akurat na 7.1, to radsej pockam na dalsi update kym sa to nezlepsi. Mne ta 8smicka aj tak okrem toho spojenia s OS X nepripada mat tolko podstatnych features, teda az na veci okolo privacy.

    #393724
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Uz bol vydany JB aj pre iOS8.x.x, pockam chvilu nech este dozrie a prepinac LTE si vytvorim sam ked to inteligenti z telekomu nechcu alebo nedokazu :)

    #393727
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Aj ste im do Telekomu volali viaceri? Stazovat sa tu nam nepomoze ;)
    Zrejme po x rokoch budem znovu o JB uvazovat :/

    #394475
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Telekom po vyse tyzdni odpisal na mail ohladom 2G/3G/LTE:

    Vazeny zakaznik,

    rad by som Vas informoval, ze moznost volby rezimu siete pre zariadenia iPhone bude v spolupraci s vyrobcom doplnena v kratkej dobe. Dakujem za Vase upozornenie.

    Verim, ze moje vyjadrenie prijmete s porozumenim a a Vasu priazen spolocnosti Slovak Telekom zachovate aj nadalej.

    S uctou

    Slovak Telekom, a. s.
    Marek Nemcek
    Sluzby zakaznikom
    Adresa: Bajkalska 28, 817 62 Bratislava
    http://www.telekom.sk

    #394476
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Som zvedavý.

    #394489
    howoarang
    Účastník (Participant)

    ak k tomu pride pred vydanim dalsieho update iOS, bude potrebne iPhone pripojit k iTunes kvoli aktualizacii. To len pre info, pretoze, ak to nebude v ramci update iOS, niako nebudete upozorneni na tuto skutocnost. Myslim, ze nieco podobne bolo aj v iOS 7 ci 6, uz sa presne nepamatam.

    #394492
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Ja som napríklad teraz skúsil vložiť do iPhonu Telekom kartu a hneď sa ma opýtalo, či chcem aktualizovať Carrier Settings. Inak myslite, že Apple ešte vydá iOS 8.1.x alebo rovno 8.2 a 8.3?

    #394500
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    Moze mi niekto povedat ako bezi iOS 8.1 na ipad mini? Ked som tam mal prvu verziu 8 tak bol ipad pomalsi a niektore hry zacali sekat. Je to uz v 8.1 lepsie? Nechcem zostat na 8.1 bez moznosti navratu pokial to bude rovnake ako na prvej 8.

    Diky

    #397095
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nieco nove s tym prepinacom 2G/3G/LTE? Vydal to uz Telekom alebo si este sedia na kabli?

    #397268
    iFiko
    Účastník (Participant)
    #397275
    miro r
    Účastník (Participant)

    iFko darmo sa snažíš. Si si neprečítal na čo je to fórum. Len pre ludí mezdi sebou. Žiadne podnety ti tam riešiť nebudú.

    #397279
    iFiko
    Účastník (Participant)

    ja som si precital na co je forum, neboj sa. aj tam odpisuju. precitaju si to aspon…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 41 až 55 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.