iOS 8.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #393516
    iFiko
    Účastník (Participant)

    @eraserv6: vykaslal. netreba nadavat na internete ale pisat do Telekomu. neviem ci to bude mat nejaky ucinok ak im budem pisat len ja :D

    #393519
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Mal som im v plane priamo zavolat alebo potom sa stazovat pisomnou formou ale najskor si musim overit ci ten prepinac tam nahodou nedali nech nevyzeram ako blbec :-)

    #393520
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Neviem ako Vám páni, ale zdá sa mi, že vydrž na iOS 8.1 je lepšia.

    #393521
    iFiko
    Účastník (Participant)

    daj cislo ak mas niekam kde sa tomu bude niekto rozumiet lebo na infolinke bude zas nejaka je*lina :D kazdopadne daj potom vediet co ti povedali :)

    #393522
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Volal som na 0850 123 777 priamo na technicku podporu kde mi chlapik oznamil ze udajne Telekom nastavenie operatora nevydava ze to ma na starost priamo Apple a aby som sa obratil na ich technicku podporu tak teraz som z toho zmateny.

    #393523
    iFiko
    Účastník (Participant)

    nadhera! mne odpisali nieco v podobnom duchu ale je to cista loz alebo nevedomost! neviem ako sa teda dostaneme k tym prepinacom ked Telekom je banda neschopakov! hlavne ze O2 ich ma a to nema ani LTE :D

    #393527
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Otazka je kto by v Telekome dokazal podat relevantne informacie alebo na koho zatlacit

    #393537
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Mate vsetci telekom sk 18.1? Ja idem tiez volat

    #393539
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    Volal som tam, neplanuju to zmenit. Dal som to ako namet na zlepsenie. Ohlaste to viaceri nech s tym nieco zacnu robit. Volal som na 0800123777

    #393541
    iFiko
    Účastník (Participant)

    Aha takze odrazu to vedia menit hej!? :D ale neplanuju…velmi smutne na slovenskeho lidra v oblasti 4G sieti!

    #393543
    tomasno1
    Účastník (Participant)

    stale mi povedali, ze nemaju vedomost o ziadnej zmene. tak som mu povedal ake su novinky a dal cislo na seba aby sa mi ozvali, ze im s tym pomozem ;)

    #393553
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Spomalenie WiFi sa zatial nepotvrdilo, chyba bola v routeri. iPhone 4S.

    Anyway, baterka zda sa drzi lepsie, je to rychlejsie, aspon dojmy od rana.

    #393554
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Co si medzi sebou menili zmeny ze si dostal zrazu inu informaciu? :-). Daval si namet priamo na linke alebo nejakym mailom?

    #393555
    mapplec
    Účastník (Participant)

    myslite, ze uz je to dostatocne spolahlive aby som si updatoval 5Sko z 7.1? Nemozem si dovolit mat polofunkcny telefon

    #393559
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    je

    #393565
    scenic
    Účastník (Participant)

    Ak je tu nejaky borec co by to dokazal, tak ja tu mam ten telekomunisticky ipcc subor, uz len najst navod ako to tam prepisat :D


    @mapplec
    : je akurat sa ti zhorsi vydrz a to o dost…

    #393574
    Jakub Dandul
    Účastník (Participant)

    Scenic: s tou výdržou si dovolím ti oponovať a verím, že aj viacerí tu z fóra. Oproti iOS 7.1.2 resp. 8.0.2 je vydrž podstatne lepšia.

    #393578
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    scenic: ipcc subory su len podpisane ZIP archivy, podpisana je ale len APN cast. Zmenit mozes subor carrier.plist a tam tudiz zmenit potrebne nastavenia LTE. Ak je to .plist (obycajny XML subor) v binarnej forme, prevedies ho do textovej formy cez utilitu plutil v Terminali a potom zedituj v editore pre holy text (SublimeText, BBEdit, TextWrangler, vim, nano)

    Asi bude potrebne zapnut na masine testing mode pre carrier settings, aby to slo nahrat do iPhone.

    Toto nakopne:
    http://theiphonewiki.com/wiki/Carrier_Bundle

    #393603
    tono777
    Účastník (Participant)

    pridavam moj postreh som u Tmobilu ale mam prepinac na 3G a viem ho vypnut vydrz odtestujem zajtra system cca rovnaky ako 7.1.2 po unlocku prvotna obrazovka trocha lagne inak ok inak mam 4S

    #393610
    oxxiss
    Účastník (Participant)

    stiahnute a som spokojny :) volania aj smsky na macu funguju, iphone ked dvihnem tak uz nezvoni dalsie sekundy ako pred tym, wifi ide v pohode a co sa tyka vydrze tak uvidim zajtra.. zatial sa mi to paci :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.