iOS 7 backup problem

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #357765
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Instalace iOS 7 – nejprve zálohujte
    Beta verze aplikací a samotného iOS naleznete přímo na stránkách iOS Developer Program, odkud je možné aplikace stáhnout. Pro instalaci iOS 7 je nutné mít nejnovější verzi multimediálního přehrávače iTunes, ke kterému připojíte iPhone nebo iPod touch 5. generace. Nejprve zálohujte své zařízení pomocí iTunes a následně podržte klávesu Alt (na Macu) nebo Shift na PC a zvolte možnost Restore iPhone/Restore iPod. Nyní vyberte .ipsw soubor, který jste stáhli z iOS Developers Program a nainstalujte iOS 7 do svého zařízení.

    #357766
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    How to install iOS 7 Beta without UDID / Developers account:
    Step 1: Launch iTunes and connect your iPhone with your PC via USB cable.
    Step 2: Right click on your iDevice on iTunes and take a backup (or backup to iCloue)
    Step 3: Restore your iPhone to iOS 6.1.3 (or 6.1.4 if you have iPhone 5)
    Step 4: Set up as new iPhone – do not restore from backup.
    Step 5: Hold down the Option key in OS X (Windows use Shift key) and click on “Update” not on “Restore”
    Step 6: Select the iOS 7 beta file you downloaded, updating the device to iOS 7 beta. Done

    #357771
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Dakujem ti,ze si si dal tu namahu a nasiel ako sa to robi. Pre mna je uz ale neskoro. Lebo som krok 2,3 a 4 vynechal. Cize nemam zalohu z iOS 6 a neviem sa dostat k tej z iOS 7 kedze nemam UDID registrovane…

    #357772
    lordsoft
    Účastník (Participant)

    Dreamer – https://imzdl.com/udid.php uz zase registruju, je to asi najdoveryhodnejsi zdroj.

    #357784
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Caute applaci.
    Tak sa mi podaril husarsky kusok a myslim,ze som mal aj kusisko stastia pritom ako som skusal, co sa mi podarilo.
    Skusim to co najdovernejsie opisat.
    Cize rozhodol som sa nahodit iOS 6 uplne odznova a uplne nacisto cez Restore. Prebehol som uvodne nastavenia az som sa dostal ku kroku kedy som si mal vybrat zdroj zalohy. Zvolil som iCloud. No a zase som sa dostal k tym poslednym 3 zaloham, ktore vyzadovali iOS 7. Chvilku som nato kukal a potom ma napadla takato vec: V takom stave ako to bolo, cize pri vybere zalohy z iCloudu som telefon zapojil do iTunes a klikol na UPDATE so sucasne stlacenym OPTION klavesom. Vybral som iOS 7 ipsw prebehol hadik s jablkom a dostal som sa opat k uvodnym nastaveniam. Presiel som uvodne nastavenia az som sa dostal ku kroku obnovenia zalohy zo zvoleneho zdroja. Vybral som zdroj iCloud a krasne som tam mal tie svoje posledne 3 zalohy. Vybral som najnovsiu a zacalo ju obnovovat. Cize da sa povedat,ze som to so stastim cele obisiel. Mam celu zalohu uz na iPhone. Fotky, spravy vsetko. Hura :D
    Len mam malinky problem. Niektore aplikacie sa mi nechcu obnovit. Ide ale o hry. Sprava sa to tak,ako ked sa ma aplikacia nainstalovat. Je v nej prazdny hadik a pod nou je napisane Waiting. Aj ked na nu tuknem prstom zacne Loadovat a potom sa to nejak resetne a ostane to v povodnom stave. Neviem ich ani vymazat.
    Ked to mam uz v takomto stave chcem sa opytat skusenych. Keby to teraz zazalohujem na iTunes nahodim iOS 6 budem schopny z tejto zalohy z iOS 7 obnovit iPhone bez problemov? Odpovedzte prosim len ti,ktori ste to takto uz robili. Nie ti ktori si myslite,ze by to tak mohlo ist. Pochopte,ze mi ide o krk s mojou zalohou. A na experimenty tu uz nieje ziadne miesto. Mam pocit,ze cim jednoduchsie sa na tie iZariadenia ide tym je to cele schodnejsie.
    Dakujem vsetkym zucastnenym fakt velmi pekne za rady a podporu :)

    #357786
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nie nepojde. Ved o tom je cely tvoj prispevok :)

    djminaut : Ano tak som to myslel

    #359833
    Ron
    Účastník (Participant)

    MoRFi pojde to aj na iPad mini či len na iPhone a iPod touch 5?
    stiahol som iOS 7 Beta 3 pre iPad Mini A1432 WiFi z tejto stranky http://www.sinfuliphone.com/showthread.php?p=1001090 . je to dobré?

    #359834
    MoRFi
    Účastník (Participant)

    Ron: malo by to ist ale vobec som to nesledoval lebo ja sa o betu vobec nezaujimam. ja si pockam na oficialny release.

    #359847
    Ron
    Účastník (Participant)

    A keby to náhodou nevyšlo alebo blblo tak keby som dal v iTunes obnoviť z predchádzajúcej zálohy dalo by ma naspäť na terajší iOS(6.1.3) ?

    #359851
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ale nebudes moct pouzit zalohu z IOS7, iba najnovsiu z IOS6

    #359852
    raul
    Moderátor

    eraserv6: zaujala ma jedna vec – ako je/moze byt technicky ci logicky opodstatnene, ze iOS7 z DFU je stabilnejsia ako update…. Pretoze ak na to su argumenty, tak odteraz budem vsetko robit cez DFU. Ale nemam pocit, ze tomu tak je, inak by update nemal vyznam.

    #359855
    Ron
    Účastník (Participant)

    eraserv6: nechapem

    #359860
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    raul: Ja to vidim takto – Ak do neumyteho pohara od piva nalejes kolu, bude v kole pachut. Ak ho predtym umyjes budes citit cistu kolu :-)
    Ja som si to DFU nevymyslel, je toho plny web ze je beta podstatne stabilnejsia po instalacii z DFU ako po update. Napokon som sam toho bol svedkom ked po update bola k nicomu, vsetko padalo, mrzlo, nedalo sa to skoro pouzivat.
    Z DFU to vsak uz bola ina kava a trufam si povedat ze v pohode pouzitelna aj “naostro”.
    Neviem preco to tak je ze po update to vacsinou stoji za prd, skor by som otazky smeroval inzinierom do Cupertina :-)
    Ron : Ak nahodis IOS7 a urobis zalohu, po downgrade na 6.1.3 ju nebudes moct pouzit pretoze je z IOS7.
    Budes moct pouzit len tu ktoru si naposledy spravil este na 6.1.3

    #359861
    Ron
    Účastník (Participant)

    ano a ked urobim zalohu ešte v 6.1.3 nahodím ios 7 nebude sa mi to vidieť alebo blbnuť tak dam obnoviť zalohu a dá ma naspäť na 6.1.3?

    #359862
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Downgradnes na 6.1.3 a obnovis zo zalohy ktoru si spravil este pred instalaciou IOS7

    #359863
    Ron
    Účastník (Participant)

    a prepač že sa pýtam nevyznám sa v tom moc.. ako to downgradnemna ios 6.1.3?

    #359865
    raul
    Moderátor

    eraserv6: verim ti, len som chcel vediet, ci o tom nevies viac :) dik za skusenost a popis :)

    #359868
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ron : Nic v zlom ale preco sa pustas do takych veci ked to nebudes vediet dat do povodneho stavu? :-)
    Downgradnes tak ze si stiahnes prislusny 6.1.3 a restornes ho tym FW priamo cez itunes

    #359869
    Ron
    Účastník (Participant)

    OK veľká vdaka eraserv6. Už tam mám ten iOS 7 a je to brutálne… :)

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 21 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.