iOS 7.1

Domov Diskusné Fóra Nezaradené iOS 7.1

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99354
    fifuk
    Účastník (Participant)

    Uz je dostupny update :)

    #379543
    max7323
    Účastník (Participant)

    tahaaaam

    #379545
    basman
    Účastník (Participant)

    kto to stialo na iphon4 napiste ci to pomohlo na rychlosti(ja zatial nemozem,mam JB)

    #379546
    paradox
    Účastník (Participant)

    .

    #379549
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Dajte vediet ako je rieseny prepinac LTE. Ci je mozne deaktivovat LTE/3G tak aby nabehla aj siet EDGE/GPRS

    #379551
    NapheX
    Účastník (Participant)

    iPhone 4 to zrychlilo teda aspon podla mna ;)

    #379556
    samob
    Účastník (Participant)

    na iP5s to vyzerá na citeľné zrýchlenie.
    Pred update-om som mal carrier settings pre Telekom 16.0. Po prechode na 7.1 sa nič nezmenilo, stále je možnosť vypínať len LTE, 3G nie je možné vypnúť.

    #379563
    RomanSA2
    Účastník (Participant)

    Tiež ma to zaujíma stým LTE. lebo zatial mám iba 3G switch a tak mi to vyhovuje.. a som zvedavý ako to pojde na iPad-e 2…

    #379567
    max7323
    Účastník (Participant)

    iPhone 4 chodi neporovnaelne sviznejsie

    #379570
    iTuxx
    Moderátor

    aj ja tu mam jednu 4ku a fakt to ide ovela lepsie

    #379571
    JFK.
    Účastník (Participant)

    Všetko je super až na jednu vec…
    Už nie je fotka kontaktu na cely displej ked Vám niekto vola..aj ked vytáčate tak neni rozmazaná v pozadí ale len v tom malom krúžku :(
    Škodaaaa!! Toto bolo fakt pekne a uz sa to začína objavovať na fórach, ľudia to chcú spat :)

    #379573
    Rizoto
    Účastník (Participant)

    Mna by len zaujimalo preco v iOS 7 nezobrazuje v rocnom prehlade kalendara udalosti. Mam tam iba cerevenu bodku ktora zobrazuje aktualny den. Ostatne udalosti tam nevidim ked prepnem mesacny prehlad tak udalosti vidim. Uz ma to dost vytača vzdy sa utešujem ze v buducom update to bude opravene a nic. Doplnim este ze ide o iPad 2.

    #379581
    cobain
    Účastník (Participant)

    dali ste to niekto na ipad2 16gb, aktualne tam mam 7,06 a ta ide celkom fajn uz aj synator sa nestazuje ze mu padaju hry, ale ak mate tuto 7,1 dajte inho ako chodi na ipad2 a iphone 4S – i ked na iphon ju asi stiahnem v priebehu dna

    #379599
    jigga1411
    Účastník (Participant)

    na ipad mini mam pocit ze citit zlepsenie a zrychlenie. Super je vypinanie paralax efektu bez ovplyvnenia animacii.
    Dnes vecer skusim ci sa zlepsil aj chod hier ktore predtym na iOS6 isli super no na iOS7 isli tragicky.

    #379603
    ????
    Účastník (Participant)

    iPhone 4S parada, podstatne rychlejsi a sviznejsi

    #379604
    cobain
    Účastník (Participant)

    este ma napadla ty co to mate ako vam aktualne vydrzi baterka hlavne iphone4s lebo vsetko po 7,06 co mam aktualne bolo hrozne (IOS7.0x) tak tak som prezil den, po prechode na 7,06 sa to rapidne zlepsilo a v podstate taham 22 hodin a mam este stale 88% a to som sa aj trosku hral s tym ale fakt len trosku.

    #379630
    cobain
    Účastník (Participant)

    Takze na ipad2 sa mi to nedari nainstalovat. Instalacia akoby aj zbehla ale po restarte stale vidim len ios 7.06

    #379639
    Jarda30
    Účastník (Participant)

    mám ip4, nie je to ios6 ale oproti ios 7.0.4 je rýchlejší, plynulejší, na klávesnicu si treba zvyknúť ináč zatiaľ v pohode

    #379644
    renad
    Účastník (Participant)

    cobain:
    iPad3 – najprv prebehne inštalácia na 7.0.6 a potom ti to ponúkne druhú inštaláciu na 7.1

    #379646
    cobain
    Účastník (Participant)

    no praveze ipad 7.0.6. som robil asi tyzden dozadu na ipade bo prvy krat mi nezbehla a ani som si to nevsimmol. takze som to spravil znova pred tyzdnom asi a vcera vecer skusal asi dvakrat. postup prebehol nasledovne. dal som stiahnut 7.1 odsuhlasil licenciu stiahlo data. nasledne urobil kontrolu, vypytal restart. Potom pracoval. a nasledne sa zapol. avsak stale mam IOS7.0.6. Este pockam a skusim dnes vecer. ked nie tak neviem mozno o mesiac. Na 4s este nechcem robit prechod lebo neviem ako to bude z vydrzou baterky. aktualne konecne vydrzi dlhsie ako 24hodin. resp v pondelok som ho dal dole z nabijacky o cca 17 tej podvecer a dnes tj streda o deviatej ma este stale 54% a to s nim pracujem tak ako vzdy. Takze keby tu niekto kto ma 4S napisal ako mu aktoalne vydrzi baterka v porovnani zo 7.0.x alebo priamo zo 7.0.6 budem rad

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.