iOS 4.3.3 –> iOS 5

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81091
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Poraďte prosím,,, chcel by som aktualizovať iP4 z iOS 4.3.3 na iOS 5 ,,, iOS 4.3.3 je s JB ,, ako mám urobiť update na iOS 5 ? … urobiť restore cez iTunes a potom aktualizovať iOS alebo rovno z iOS 4.3.3 JB aktualizovať alebo urobiť DFU restore a potom aktualizovať na iOS 5 ? … A ako sa robí krok po kroku DFU restore ? ,, Vďaka

    #284871
    jockerx2
    Účastník (Participant)

    Mozes ist rovno na to cez iTunes, ale JB je len na osx, cez win este nie …..
    A druha vec ci mas org. sim alebo odblok cez npr.gevey….
    Potrebujes 3 veci:
    ios 5
    redsnsn0w 0.9.9b5
    iTunes 10.5

    #284872
    iPet0
    Účastník (Participant)

    to zalezi od toho ci chces mat aj na iOS 5 JB alebo nie ak nie tak jednoducho cez iTunes Check for Updates stiahni a upgradni ak chces mat JB tak tiez updatni a potom sprav JB ale pre iOS 5 je zatial len tethered

    #284897
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Aby som to uviedol na spravnu mieru o JB mi nejde len o to či keď updatnem iOS 4.3.3 na iOS 5 či po JB nebude ani stopa a že akým sposobom mam updatnuť.Či rovno Aktualizovať v itunes alebo najprv restore a potom update bez JB alebo restore cez DFU a update.Že by som mal čistý iOS 5 bez JB bez známky JB z verzie 4.3.3 Ktorý z tých troch možností treba urobiť aby všetko šlo hladko bez erorrov v itunese.Počkám si na untethered JB snáď.

    #285172
    iPet0
    Účastník (Participant)

    Nie po JB nebude ani stopa a ten update sprav tak že si stiahni najnovší iTunes 10.5 a normálne pripoj iphone a mal by ti sám od seba vyhodiť že je dostupná aktualizácia dáš Download and Update stiahne ti to a updatne a k tomu untethered JB som čítal na niektorých serveroch že JB komunita našla nejakých 5 exploitov v iOS 5 takže asi už čoskoro bude aj untethered

    #285183
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Vďaka ,, a týmto postupom na update by nemali vyskočiť errory , ktoré vyskakovali ? (čítal som že pár dni po uvedení iOS 5 im hlásili errory pri aktualizácii ,, niekde som čítal že treba odpojiť všetko čo je v USB atď)

    #285193
    ATriXe
    Účastník (Participant)

    Ked vyskocia errory, daj telefon do DFU a daj Restore and Update, aspon mne to tak slo ;)

    #285216
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Vyskočil error 3194 ,, iP som dal do DFU modu alebo režim zotavení … ( držal som power + home 10 sek , a potom už len home ) ,,, ale aj tak mi vyskočil error :( odpojil som všetky usb okrem myšky ,, nejde aj tak

    #285243
    odklizec
    Účastník (Participant)
    #285291
    Tomys
    Účastník (Participant)

    Ďakujem Vám všetkým za pomoc a odklizec ďakujem za radu s errorom (napadlo mi vymazať niečo v hosts v adresári Windowsu) ,, Vďaka chlapci ,, všetko ide ako má :)

    #285294
    poper
    Účastník (Participant)

    Po použití tinyumbrella je záznam v hosts subore.
    Ten Znemoznuje Prístup k Apple serveru, takze ho treba vymazať.
    Tiez som to zažil (jb nemám)

    #286367
    gerickarol
    Účastník (Participant)

    mne pri aktualizacii na IOS5 vyhadzuje chybu 3259 a uz som na nervy. mam IPohne 4. co s tym mam urobit?

    #286700
    poper
    Účastník (Participant)

    -pozri sa ci nemas v subore hosts
    (C:\Windows\System32\ drivers\etc\hosts)
    riadok
    74.208.10.249 gs.apple.com
    ak ano, vymaz ho
    -vypni firewall
    -skus na inom PC

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.