Intel iMac 20″: 1 + 2 GB alebo 2 + 2 GB ram?

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Intel iMac 20″: 1 + 2 GB alebo 2 + 2 GB ram?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55745
    vratuch
    Účastník (Participant)

    prosim o radu. zaujima ma ci je nejaky podstatny rozdiel vo vykonnosti ramky pri pouziti konfiguracie 1 + 2 GB ram? alebo radsej kupit 2 + 2 GB ram. (viem ze biely imac vie vyuzit len 3 GB). dakujem

    #113342
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    podstatny vykonnostny rozdiel tam urcite je.. zalezi od toho co robis, ale urcite je lepsie ak mas viac ako menej ramky. Imac vie vyuzit len 3 GB? vyuzit alebo je mozne donho ” vopchat ” len 3 GB? ..skor nepochopena otazka. cim viac tym lepsie.

    #113343
    vratuch
    Účastník (Participant)

    mozno som sa zle vyjadril. myslel som to tak, ze ci je vhodnejsie mat dve rovnake ramky v pare, alebo je to jedno a mozu byt aj dve odlisnej velkosti. sparovane ramky su myslim vykonnejsie ako dve odlisnej velkosti…

    #113346
    Dominik Balogh
    Účastník (Participant)

    1 + 2, podstatny rozdiel tam nie je. 2 + 2 je zbytocnost, ale zas mozes si ich casom dat do novsieho Macu kde budu podporovane plne 4 GB.

    #113347
    vratuch
    Účastník (Participant)

    dominik: tento imac mi bude musiet vydrzat zopar rokov. bohvie ake pamate v tom case budu v dalsej generacii i-macu. takze asi zvolim 1 + 2. dik za odpoved…

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.