indikator webcamery macbook 13″ white

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware indikator webcamery macbook 13″ white

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64157
    potkan666
    Účastník (Participant)

    Caute ,mam zopar problemikov s mojim macbook white.Za prve: mam normal webcameru hore nad displayou,urcite viete co myslim,a vedla nej boli dve cierne” bodky” .Jedna je mikrofon,ta ostala cierna ,ale ta druha mi svieti zrazu na zeleno.Ako to vypnem? v noci to dost rusi…

    A po druhe: ked pripojim PSPcko a cez macbook zmazem nejaky subor,tak mi ho sice zmaze,ale miesto sa neuvolni…viete mi niekto poradit? uz som koli tomu musel formatovat kartu….na vsetkych ostatnych veciach ako USb kluce,telefon atd mi to funguje normal ale s tym psp je to katastrofa…

    #171323
    Aleks
    Moderátor

    1) To svetlo indikuje, že kamera pracuje, je to z bezpečnostných príčin a ver mi, že to je dobré.

    2) Po vyhodení musíš vysypať kôš, ináč to tam ostane.

    3) Zmeň si názov témy

    #171325
    potkan666
    Účastník (Participant)

    Aha dakujem,ale ja nechcem aby pracovala,ved ja s nou nic nerobim…vobec ju nepouzivam,zatial som ju ani nepouzil.

    A nazov som si uz zmenil :) hadm teraz vyhovuje :)

    #171328
    Aleks
    Moderátor

    Aha, tak keď svieti aj keď ju vedome nepoužívaš, je to niečo celkom iné. Vidíš práve na to je dobré.

    Si si istý,, že nemáš na pozadí pustený Photo Booth? Inštaloval si nejakú aplikáciu čo by to mohla spôsobovať? Skúšal si reštartovať počítač?

    A áno, téma už vyhovuje :)

    #222079
    Lens
    Účastník (Participant)

    Alebo nemas nahodou otvorenu nejaku stranku ktora pouziva cameru? Napr facebook ked si menis profilovku…
    Prosto si ju niekde zapol. jednoducho len vypnes ten program co ju pouziva.

    #222090
    Anonymný
    Neaktívny

    alebo len zober ciernu izolacnu pasku a prelep aj to svetlo aj kameru(ak mas nahodou daky virus co ta sleduje) a hotovo.

    #222093
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Co sa tyka kamery, skus reset PRAM – http://support.apple.com/kb/ht1379

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.