iLife 11 up-to-date

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software iLife 11 up-to-date

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #72539
    peterm655
    Účastník (Participant)

    Riešili ste prosím niekto upgrade iLife cez up-to-date program? Mam 3 týždne starý notebook ešte z verziou iLife 09. Hľadal som up-to-date program pre Slovensko, nič som ale nenašiel. Americké Apple stránky riešia len ameriku, UK Apple stránky síce riešia up-to-date aj pre iné európske krajiny, Slovensko som v podmienkach ale nenašiel. Slovenské Apple stránky o iLife 11 ešte ani nevedia. Neviete kde sa dá uplatniť up-to-date pre nás, prosím konkrétny link.

    ďakujem

    #232243
    monicqa
    Účastník (Participant)

    este to asi chvilu potrva, pocitam ze sa to bude riesit ked uz krabicove verzie nabehnu na predajne.
    potom si tam treba len zavolat, myslim ze tam treba vyplnit nejaky formular a dostanes to za nejaky manipulacny poplatok cca 10 eur.

    #232255
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Mám tiež nový iMac. Ja som to už nainštaloval. Môžeš to stiahnuť na http://www.lamky.net Musíš sa tam zaregistrovať a potom sa to dá stiahnuť. Má to niečo cez 3 Gb . Inštalácia prebehla bez akýchkoľvek problémov. Dá sa povedať, že väčšinu som odskúšal a ide to super. Netreba to registrovať lebo je to nadstavba na iLife 9.

    #232256
    dubak
    Účastník (Participant)

    Karol61: s tym si sa velmi chvalit nemal :D

    #232257
    monicqa
    Účastník (Participant)

    trochu ta poopravim – netreba to registrovat, lebo ilife registrovat netreba. takisto ako operacny system nevyzaduju seriove cislo.
    stiahnut a instalovat mozes aj z torrentov, alebo si to niekto pohladaj na nete. ja som to tak spravila, a to sa nechvalim – len mam taky plan, ze ked bude mac app store, tak si kupim len iphoto a imovie a ostatne mi staci aj 09.

    #232258
    dubak
    Účastník (Participant)

    tak to mas potom presne ako ja, len ja kupim asi len iphoto :)

    #232590
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Ešte malá poznámka. Ak by bolo nelegálne inštalovať upgrade napríklad iLife 11 tak by ti ho neposielali len za poštovné :-)
    To len ak niekto nemá k OSX iLife DVD tak si musí zakúpiť novú verziu iLife 11.

    #233809
    yurayko
    Účastník (Participant)

    chcem sa podelit o moju skusenost ;)
    jeden z mojich mbp bol zakupeny v auguste, ale preinstalovaval som ho asi v oktobri a dnes som nahodou zasiel na apple stranku, kde som si naklikal, ze chcem aby mi poslali update a stalo ma to nieco cez sedem ojro ;) super nie?
    uz som zacinal uvazovat nad tym ako to legalne osaalim :D aono to prislo samo :)

    #234249
    yurayko
    Účastník (Participant)
    #238017
    dusoo
    Účastník (Participant)

    tak pre SVK je uptodate program na:
    https://input.media.euro.apple.com/sk/uptodate/ilife11/
    podarilo sa to uz niekomu?

    #238020
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ja som posielala uz dve, ale zatial neprislo nic

    #238023
    dusoo
    Účastník (Participant)

    pytam sa, lebo jeden z bodov hovori o posielani potvrdenia o kupe faxom alebo postou s peciatkou… len som nepochopil, ze kam to treba poslat :/

    citujem:
    “Vyplnená objednávka, platba a podrobný doklad o príjme s uvedením dátumu a jednotlivých položiek musí byť označený poštovou pečiatkou alebo odfaxovaný do 30 dní od dátumu nákupu kvalifikovaného produktu (je popísaný v tejto ponuke).”

    #238033
    monicqa
    Účastník (Participant)

    na tom co vypluje ten objednavkovy formular, je adresa – nejaka anglicka

    #238039
    tunes
    Účastník (Participant)

    treba to poslat na tu anglicku adresu, asi do 3 tyzdnov mi to prislo…

    #239972
    dubak
    Účastník (Participant)

    chcem sa spytat ak som kupoval imac teraz v decembri mal by som mat teda ten up-to-date zadarmo, alebo sa mylim?

    #239992
    tunes
    Účastník (Participant)

    stoji to myslim 7 dolarov, zrejme “manipulacny poplatok” :)

    #244676
    dubak
    Účastník (Participant)

    chcem sa spytat, teraz som cez ten slovensky uptodate program kupil ten update za tych 7 dolarov, peniaze mi uz aj z paypalu stiahlo, ale neviem ci mam teraz dostat kod niekde alebo ako to stiahnem?
    na stvrtom kroku vyplnania tej objednavky mi pise, ze to mam vytlacit a poslat niekde do anglicka co mi pride nejaka sprostost
    vedel by mi niekto helfnut?

    #245036
    dubak
    Účastník (Participant)

    prosim neviete mi poradit?

    #245047
    kuryack
    Účastník (Participant)

    neviem ako je to presne s tymto, ale pri up-to-date programe pre Snow Leopard trebalo poslat fakturu a vytlacenu objednavku do anglicka, zaplatit cez paypal a obratom poslali upgrade DVD.

    #245119
    yurayko
    Účastník (Participant)

    mali by ti poslat DVD v krabicke, ale neviem ako sa to posielalo na Slovensko, mne to normalne prislo postou asi do troch dni (FR)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.