iCloud

Domov Diskusné Fóra Ostatné iCloud

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78209
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    Len ma tak napadlo, ze apple to nema asi uplne domyslene s tym iCloudom.
    Kedy to planuju spustit? Mna napriklad napadlo, ked si zazalohujem cely iPhone, tak app sa zalohovat nebudu, pretoze to su data z iTunesu. Ale co jailbreakeri? Nim to zrejme takisto zapise ich apps, akoby boli kupene… To je potom co za kseft?
    Dalia vec – zalohovanie pocitaca, o tom nespomenuli nic.
    Dalsia vec – sync cez 3G, v niektorych pripadoch sa moze jednat o dolezitu vec a net nemusi byt vsade dostupny…

    Co napadlo vas?

    #268294
    roarbb
    Účastník (Participant)

    Si robis srandu? Hadam nebude Apple mysliet este aj na tvoj pomaly net, jeho pokrytie a ukradnute aplikacie :D

    #268295
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    Sync. cez iCloud synchronyzuje aj data aplikacii. Dokoca si vies nastavit, ktore aplikacie chces zalohovat. A sync s PC uz vobec nie je potrebny. To, ze nemysleli na JailBreakerov si asi myslel ako zart :-).

    #268296
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    chlapci ste ma zle pochopili – prave som myslel, ze tych jailbreakerov podporia, zazalohuje sa im vsetko a po obnoveni zo zalohy… To budu mat akoby si to kupili…

    OPRAVUJEM PRVY POST ABY TO BOLO ZROZUMITELNEJSIE

    #268297
    Anonymný
    Neaktívny

    neviem sice ako to bude, ale podla mna mohli mysliet aj na pouzivatelov Macu ktory nemaju ifon ani ipad.
    ku kazdemu macu mohli dat tiez dake miesto – dakych 2-5 gb kde by sa robila zaloha aspon zakladnych dokumentov a systemu – v podstate konkurenciu dropboxu len by to bolo priamo v OS.

    #268298
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    na tom tiez nieco je…
    asi su radsej ked vyuziva clovek dropbox alebo ine sluzby…

    #268301
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    iCloud je sluzba, ktora sa viaze na Apple ID a nie iPhone. Az taky veriaci nie som, aby to bolo ako DB, ale aplikaciu s podobnym efektom bud dodaju, alebo ju spravia vyvojari.

    #268303
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    ani jb apps ani kradnutu hudbu to zalohovat nebude,iba zaplateny content a savedata k nemu,ak mas kradnutu hudbu vo phone,cez itunes match za 25$ na rok ti to najde ekvivalent v itunes store ;)

    #268304
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    no tak by to po spravnosti malo byt
    ale ci to tak je…

    #268305
    ygy
    Účastník (Participant)

    stiahnuté app ti nezlegalizuje preotože sú stiahnuté na tvoje ID . jediiné čo sa legalizuje je hudba :)
    mňa by zaujímalo čo bude s mojou mobileme galériou….

    #268307
    Lens
    Účastník (Participant)

    To nemyslis vazne tie otazky :D 1. co znamena ”zlegalizovnie app” ved ked si mal teraz JB a app sync tak sa ti aj tak nakradnute aplikacie dostali do itunes a tvarili sa ze su ok. 2. i cloud vobec nbude zalohovat app ale iba data. to je fest rozdiel. 3. icloud asi nebude blbec a aj keby si tam chcel narvat nejake kradnute app (aj ked neviem ako) tak teraz pribudla do appstoru cast purshase takze si mozno bude vediet porovnat ci si zaplatil alebo nie. Na zalohovanei pocitaca tu mas uz roky rokuce Time mashine + lion bude mat pod softami moznost versions. Hadam nechces aby ti uploadovali na net zalohu celeho macu… Naco ti bude online zaloha? Ak cches mat online zalohu tak si timemashine napoj na nejaky vlastny server…
    Vidim ze asi nemas nejaky vseobecnejsi rozhal ebo keby si mal tak vies ze pokial by bolo usa v pohode tak mas uz teraz cez 3G aj facetime aj sync aj vsetko… Nie su na to este siete. a navyse s cim by si to chcel synchronizovat ked neams net a tvoje pc nebu de na nete… najprv sa zamysli nad tym co vlaste obsahuje to co si predstavuejes a nie hlaska typu ”Apple to asi nema domyslene…

    #268370
    mudrnudl
    Účastník (Participant)

    dobre, dobre…
    asi mas recht

    #286019
    Jarko
    Účastník (Participant)

    Mám dotaz k iCloud. Bol by nejaký problém, resp. porušenie nejakých podmienok, ak mám účet teda ID, na ktorý kupujem aplikácie a pod., ale plánujem zakúpiť ďalší iPhone, kde samozrejme doinštalujem zakúpené aplikácie. Zariadenia budeme použivať ja svoj a polovička svoj. Teraz mi ide o to, či si môžeme každý zriadiť svoj free účet pre využívanie samostatne služby iCloud.

    #286038
    mrzo
    Účastník (Participant)

    2 Jarko ano mozes…

    #286039
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Konkretnejsie si to mozes overit tu – http://support.apple.com/kb/ht4895

    #310399
    yurayko
    Účastník (Participant)

    Aj Google už vypustil svoj obláčik.
    https://drive.google.com/start#home

    #343533
    hatto
    Účastník (Participant)

    ahojte,

    ako sa v iphone (ipade,ipode) da vidiet, ktoru hudbu mam stiahnutu do telefonu?
    konkretny priklad – budem cestovat a nebudem mat stale internetove pripojenie a teda chcem vediet co budem moct pocuvat a co nie.

    d.

    #343536
    Raduz
    Účastník (Participant)

    Hatto, tie albumy, ktore mas len v cloude ti pri albume svieti znak oblaku a pri tych albumoch co mas priamo v izariadeni sa uz nezobrazuje…

    #343539
    hatto
    Účastník (Participant)

    praveze nemam ziadny symbol. vsetky “vyzeraju rovnako”. iba ked dany album rozkliknem tak vidim. a kvoli tomu aby som zistil ze ktore albumy mam v iphone, nebudem rozklikavat vsetkych 263. iny sposob nie je?

    #343596
    majdy
    Účastník (Participant)

    Toto ale funguje len s iTunes Match nie? Lebo ak nie, tak poraďte ako to docielím a ušetrím tak miesto v telefóne? :)

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.