i os 7 block SIM

Domov Diskusné Fóra Nezaradené i os 7 block SIM

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96106
    ares
    Účastník (Participant)

    Stiahol som iOS 7 do i phonu s bloknutou SIM a teraz sa mi nedá vobec dostať do telefonu furt mi vyhodí že zablokvoaná sim a mám si ju odblokovať , a iTunes mi tiež nejde , ten upgrade som robil len preto , aby som mohol spraviť obnovu na i phone , len teraz mi nejde iTunes a neviem čo s tým

    #364847
    iTuxx
    Moderátor

    Ako si potom telefon mohol pouzivat pred obnovou? O softwarovy odblok sa jednat nemohlo kedze ten je mozny iba u 3GS a pre ten iOS7 uz nie je. Teoreticky je mozny aj na 4ke s uplne prvou verziou modemu, ale to skor uvidis pred domom ziveho dinosaura ako mat takyto iPhone.

    Takze mne z toho co si napisal vychadza, ze ti telefon s tou bloknutou SIM nemohol fungovat (aj ked mozno mame rozdielne nazory na to co “bloknuta” sim je).

    Nemas nahodou gevey alebo Rsim kartu?

    #364848
    ares
    Účastník (Participant)

    nie nemám gevey sim ani Rsim , prosím ťa nemohol by si mi dať nejaký kontakt na tebe ? email alebo hocičo iné , potreboval by som to preriešiť

    #364849
    iTuxx
    Moderátor

    Ved pis sem, tu ti okrem mna poradi kazdy kto vie aspon trochu pomoct a ma cas. A tak isto moze pripadne doplnit alebo poopravit info ktore pisem.

    #364850
    ares
    Účastník (Participant)

    Asi som to zle napísal , ale už aj na starom iOS 6.1.3 som mal bloknutu SIM , lenže aspon som mohol sťahovať s APP store a dostal sa hlavne do telefona , lenže teraz sa do telefona nedostanem lebo ma to nepustí , upgrade som robil len preto , lebo som chcel spraviť obnovu , pre unblock podla tejto stránky https://t-mobile-simlockportal.arvato-services-mocom.com/pubsilo/Home.aspx a tam som mal spraviť obnovu , lenže obnovami mi neišla tak som musel aktualizovať iTunes a aj iOS a teraz mi nejde ani iTunes a ani dostať sa do i phonu

    #364858
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nejde mi itunes znamena co? Nejde ti spustit alebo padne?

    #364859
    ares
    Účastník (Participant)

    iTunes mi nejde , ked dám svoj iPhone vypíše mi , že mám zablokovanú SIM a bla bla a nepustí ma tam

    #364860
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Nemas zablokovanu SIM ale iphone. Itunes ti pise ze mas vlozenu nepodporovanu SIM. Ten odkaz na ten nemecky telekom som ti postol preto aby si si tam zadal svoje IMEI.
    Spravil si to?

    #364861
    ares
    Účastník (Participant)

    áno postol som si to tam , áno to mi píše a teraz neviem čo s tým , to preto lebo som uprg na iOS 7 .. inak všetko išlo , no okrem Volania z ip pretože je blokovaný

    #364862
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Preslo to IMEI uspesne? Ak ano treba len cakat kym sa poziadavka dostane na Apple server a priebezne pripajat iphone na itunes. Samozrejme ak nemas ten iphone na blackliste

    #364863
    ares
    Účastník (Participant)

    prebehlo to úspešne , lenže toto mi vypísali
    Dáta nebola úspešne odoslaný.
    Váš prístroj bol hlásený Apple odomknúť.
    Potom, čo Apple odomknúť váš iPhone, postupujte prosím nasledovne:

    Odomknúť urobil s vloženou SIM kartou Telekom SIM kartou iného operátora SIM alebo bez nej.
    1 Pripojte iPhone k iTunes (s vloženou SIM kartou Telekom SIM kartou iného operátora SIM alebo bez nej).
    2 Spustenie Obnovenie (iPhone do továrenského nastavenia).
    3 Dostanete upozornenie v iTunes, že iPhone bol úspešne odomkol – ak ste nie je vložená SIM karta Telekom.
    Ak táto metóda nie je úspešná, postupujte nasledovne:
    1 Vypnite iPhone.
    2 Podržte tlačidlo Domov a zatvorte súčasne iPhone je pripojený k USB konektoru na vašom počítači. V tomto prípade musí byť v počítači nainštalovaná a spustená iTunes. Potom iTunes by mal spustiť automaticky – ak sa tak nestane, spustite iTunes ručne.
    3 Udržujte domáce stlačeného tlačidla sa zobrazia ďalšie ikony na USB, potom nech ten človek ísť.
    4 Do obnovenia z nastavení >> General >> Reset All Settings >>
    5 Ak ste vložili SIM kartu Telecomu, dostanete varovnú správu v iTunes, že iPhone bol úspešne odomkol.

    (je to preložené s nemčiny v g translate ) ale teraz nemám ako spraviť tú obnovu v postupe , preto som robil aj to , že som aktualizoval iOS a aj iTunes

    #364876
    iTuxx
    Moderátor

    Tak ale ty nemas telefon ani aktivovany, nie ze bloknuta sim. To si potom bez odblokovania telefonu v kybli lebo pochybujem ze snowbreeze uz podporuje iOS7.

    #364877
    ares
    Účastník (Participant)

    tak teraz už nieje aktivovany ked som dal iOS7 , lebo teraz už mi nejde ani do telefonu ani do iTunes

    #364879
    iTuxx
    Moderátor

    No tak mas 2 moznosti:

    1. Niekto ti pozicia simku operatora na ktoreho je telefon blokovany
    2. Nechas si telefon odblokovat

    #364881
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ja neviem ale myslim ze je v podstate jedno ci ho ma aktivovany. Ak ten iphon je na whiteliste tak je fuk akou SIM ho aktivuje, ci sa mylim?

    #364882
    ares
    Účastník (Participant)

    mám aj originál simku , lenže momentálne nie :P .. musel by som ísť do rakúska , lenže ja by som potreboval unblock na všetky siete :) a eraser pomocou tej stránky čo si mi poslal , tak ten návod čo som sem poslal , tak tú obnovu mám spraviť cez iTunes ? a len skúšať a pripájať sa či už ho náhodou neodblokovali ?

    #364888
    iTuxx
    Moderátor

    ak je iPhone zablokovany na operatora, aktivovat (a pouzivat) sa da iba SIMkou od tohto operatora

    Ved tam mas: Data nebola uspesne odoslana. Ako potom cakas ze sa to odblokuje?

    #364957
    ares
    Účastník (Participant)

    lenže ja ho chcem pomocou tej stránky odblokovať na všetky sieťe , neviem či je to funkčné , ale aktivovať telefon možem len zo simko toho operátora ?

    #364963
    eraserv6
    Účastník (Participant)

    Ano

    #364966
    ares
    Účastník (Participant)

    takže ja teraz nemožem zistiť či mám odblokavaní telefon na všetky siete že ? kedže nieje aktivovaný , a s toho nemeckeého T mobilu , že či to vlastne funguje

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.