Horuci iPhone 4

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79992
    svkkarol
    Účastník (Participant)

    Je to normálne, ked som dlhšie na internete, alebo používam tethering, že mám z toho úplne horúci cely iPhone 4?

    #279120
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    ano. nabijas? mas jas naplno? tak sa necudujem.

    #279122
    mrzo
    Účastník (Participant)

    iPhone 4 sa vie pekne zahriat – neviem ci by som to nazval horuci, ale riadne teply teda sem tam je… Ale este sa mi nikdy od tepla nevypol, resp. nezobrazil varovnu spravu o prehriati (co automaticky spravi ak prekroci pre neho nastavene bezpecne teploty).

    http://support.apple.com/kb/ht2101

    http://www.google.com/search?q=iphone+temperature+warning&hl=en&prmd=ivnsfd&source=lnms&tbm=isch&ei=L-VXTqyEM-ij4gT_mKmdDA&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBIQ_AUoAQ&biw=1280&bih=624

    #279133
    7777leon7777
    Účastník (Participant)

    treba si skontrolovat otvorene aplikacie !!! staci ak je otvorena jedna ktora pouziva lokalizaciu GPS a mobil je horuci

    #279142
    termix
    Účastník (Participant)

    Ja mam horuci iphone aj ked je dlhsie pripojeny na net…napr. ked pocuvam online radio.

    #279145
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ja mavam dost teply (:D) iPod Touch 4G, ked hram narocne 3D hry, a na pozadi stahujem apps.

    #279150
    ericek.111
    Účastník (Participant)

    jj, moja rec. niekedy sa sotva dal drzat

    #280269
    Pa4to
    Účastník (Participant)

    Ja ho mam velmi horuci ked ho nabijam je to normalne? Nemam stym zajst do servisu ?

    #280313
    poper
    Účastník (Participant)

    pa4to: normalne (IP4)

    #288630
    Meciar
    Účastník (Participant)

    NO normálne to určite nie je … nebude sa prehrievať a ani baterka sa nevybije za 6 hod, ak – vypnete wifi, 3G,GPS, push, a podobne , proste KLASIKA z APPLU .. …to je podla oficialných rád applu na appl.com/support
    OTÁZKA je ,že na čo mi je potom taký mobil…

    #288639
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Meciear : kup si okopirovanu tehlu od samsungu za 150€ s tym zmutovanym Linuxom a zalez !!!

    #288657
    MooDy
    Účastník (Participant)

    myslim ze svoj iPhone4 zatazujem obcas takmer naplno, ale nejake vyrazne teploty som nespozoroval. Samozrejme ze sa zahreje ak nabijam+pocuvam hudbu+surfujem cez wifi alebo hram nejake 3D hry, ale v ziadnom pripade nie natolko, ze by sa “nedal drzat”.

    Varovna hlaska o teplote mi vsak vyskocila pri natacani videa s prisvetlenim, ale to je logicke ze po par minutach svietenia sa prehreje

    #288667
    dunaj6
    Účastník (Participant)

    Paradox, pomohol si mi pri restore IP s Ipad BB a za to ti dakujem :D ale teraz mi to proste neda.. android rozhodne neni nijaky zmutovany linux :D mam HTC Desire HD a som s nim maximalne spokojny.. :D ked nevyskusas nevies ;) a okrem toho :D aspon je to opensource :))

    #288680
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Ja nemam nic proti Androidu, urcite sa mi ovela viac paci myslienka open source, ako ta “brutalna uzatvorenost” Applu, ze je zmutovany Linux som napisal, lebo uz mam plne zuby tych Androidakov, ktori sa smeju z Apple. Urcite ma Android tiez nieco do seba, planujem, ze si kupim nieco s Androidom (pravdepodobne pockam na Tegru 3-4jadra), aby som vyskusal aj nieco “z ineho sudka”. Androidu a Linuxu sa ospravedlnujem :D

    #290000
    bloko
    Účastník (Participant)

    Preco su tu mudri niektori c…ci ako napr meciar ? mal by si s tou nokiou ist na ine forum

    #290042
    mapplec
    Účastník (Participant)

    dunaj6: Android JE zmutovany Linux, a to som myslim si celkom velky Linuxak (pouzivam Arch)…
    mam Legend (2.2) a je to usekane a pomale, niekedy nestabilne a pri dlhsom pouzivani celkom dost pecie..
    customizovana ROM? dakujem neprosim, keby aj, bavime sa o oficialnom androide. aspon keby to malo otvoreny bootloader, co sa sice da obist, ale ide mi o princip.. to je opensource?
    vsade navokol google sluzby (okrem ineho sa vlastne ani neda pouzivat bez google account) to je opensource?
    o kvalite apps radsej pomlcim, ktora je pri velkej vacsine biedna (teda aspon u free), nehovoriac o ich pravach k telefonu (napr. posielat smsky, aj ked ma uplne iny vyznam), ale zas musim uznat najdu sa aj super semtam.. skoda ze v MeeGu sa uz nebude nejako vyrazne pokracovat, vyzeralo to slubne..

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.