Hladam app

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68270
    Macintosch
    Účastník (Participant)

    Dobry ako sa vola aplikacia ak potrasiems IP tak sa mi zmiesaju ikony na ploche?!….(a ako sa da na IP dat do poradia ikony?)

    #200556
    baltazar
    Účastník (Participant)

    Bobry, aplikacia sa vola Hippie shake

    #200560
    win2mac
    Účastník (Participant)

    Macintosch: ved staci podrzat prst na ikone a si v “edit” mode. Ikony si mozes posuvat ako chces aj medzi strankami, pripadne odisnstalovat app. Stlacenim Home sa vratis do normalu.

    #200565
    poper
    Účastník (Participant)

    v app store som ju nenasiel

    #200581
    Macintosch
    Účastník (Participant)

    Hippie shake v app store som tiez nenasiel… Mno a co sa tika posuvanie ikoniek…Mno raz sa mi neako podarilo zoradit podla abcd a potreboval by som znova kedze mam vsetky 10 str zaplnene s app a niektore som vymazal a ostaly mi medzi nimi nedzeri a nechce sa mi s tym pohrat

    #200583
    wlamik
    Účastník (Participant)

    to je co za blbost usporiadvat na iPhone ikony podla abecedy? ved tie co pouzivas najviac si daj na prvu stranu a tak dalej. Ja mam napriklad vsetko co pouzivam casto na rvej strane, dalsie dve strany su vseliake blbosti co az tak casto nevyuzijem a na samostatnych stranach mam hry

    #201472
    afdtx001
    Účastník (Participant)

    Ahojte pani, prosim Vas poradte dake dobre aplikacie co najviac pouzivate. Chcem sa Vas spytat ci je najaka aj na filtrovanie hovorov, potreboval by som zablokovat par cisel 8) …Este by som chcel daku aby mi dalo aj kalendar na obrazovku da sa to ?

    #208605
    poper
    Účastník (Participant)

    aj ja hladam.
    nejaku app s ktorou mozem robit krivkovy graf.
    zadam ciselne hodnoty a z tych mi urobi graf.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.