ForkLift 2.0.8 FTP problém

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software ForkLift 2.0.8 FTP problém

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77165
    antontokar
    Účastník (Participant)

    Ahoj,

    mám forklift 2.0.8, po dlhom skúšaní disk orderov a mucommanderov som rád, že som konečne našiel vhodnú alternatívu za TC.

    Vyskytuje sa v ňom ale jeden zásadný problém: Po reštarte programu si nepamätá mnou uložené FTP pripojenia. Konkrétne, nepamätá si len heslo, ostatné nastavenia zostanú uložené.

    Potom mi stále po kliknutí vyhadzuje e530 Login incorrect … čo je dosť nanič, pretože by som mal rád uložené svoje heslá.

    Má niekto podobný problém, resp. poznáte riešenie tejto chyby? Alebo sa mám obrátiť na vývojárov?

    #261513
    yurayko
    Účastník (Participant)

    ForkLift sa lubi aj mne, skusal som tu docasnu verziu a vsetko fungovalo v pohode, aj hesla si pamatalo, sa mi zda, ze tam bolo treba niekde potvrdit, aby si to pamatalo,
    co sa tyka FTP, zatial som zostal pri Cyberduck-ovi

    #261519
    raul
    Moderátor

    Anton: treba si kupit oficialnu verziu :)

    #261531
    hatto
    Účastník (Participant)

    ftp mi raz za cas zblbol a kontaktoval som ich na mail, kazda odpoved bola do 24h.
    takze okrem aplikacie aj servis skvely:)

    #261581
    antontokar
    Účastník (Participant)

    raul: to bude ono :) nechcel som to kupovat hned … vzdy radsej vyskusam nejaku cracklu alternativu, chvilu pouzivam rozne, nakoniec si jednu vyberiem a kupim, to je podlamna idealny kompromis. Nasiel som ho len vcera, takze este chcem trochu casu na vyskusanie.

    Vyzera ale, ze forklift budem kupovat, je commanderu najblizsie a ma vsetko, co potrebujem.

    Trial verzia si pamata vsetko ok.

    Dik za odpovede

    #261592
    petiar
    Účastník (Participant)

    Ešte by možno stálo za to vyskúšať Path Finder, ten chváli dosť ľudí. Ale ak ten ForkLift nemá pre teba nejakú strašne dôležitú funkciu čo inde v systéme nenájdeš, tak je najlepšie zvyknúť si na Macu pracovať ako na Macu – nie ako na Windows. Tiež som si kedysi myslel že potrebujem niečo ako Total Commander, dokonca som si kúpil Disk Order, ale už ho nepoužívam vôbec. Na FTP jednoznačne Transmit, ktorý sa dá, mimochodom, používať aj “lokálne” (tzn. vpravo i vľavo lokálny disk).

    #261594
    hatto
    Účastník (Participant)

    petiar: skusal som transmit, ale viac mi sadol forklift. som s nim spokojny (samozrejme to je individualne), aj take veci ze sa daju pouzit klavesy ako v TC… a ak sa nemylim tak je aj lacnejsi.

    #261607
    petiar
    Účastník (Participant)

    hatto: Používal som ho už veľmi dávno a keď sa tak teraz pozerám na zoznam features tak veru môže byť. Ale zvyk je zvyk, ja som transmiťák a nemám rád lacné veci. :-)

    #261614
    raul
    Moderátor

    petiar: na tvoj prvy prispevok som chcel dat “like” a skoro som klikol na “oznac ako spam” :) uplne suhlasim…

    1: Ja pouzivam transmit na vsetko s ftp a nic s lokalnou spravou suborov.
    2: Na lokalnu spravu suborov pouzivam Finder, lebo som si nan zvykol a nakoniec to hodnotim super.
    Skusal som aj PathFinder (ktory len dodzubal finder, tak som ho vyhodil :) ) a kedze som tiez na win pouzival TC, hladal som alternativu. Naj bol jednoznacne FL – ale vravim, nakoniec u mna vyhral Finder. Zvlastne, ze? :)
    3: FL pouzivam iba na hromadne premenovanie suborov na FTP. Nic viac.

    Takze podla stylu kupit lacnejsie/drahsie – som ja blbec, lebo som kupil aj transmit aj forklif a poriadne nepouzivam ani jedno :)

    anton: nie je na tom nic zle (snad :)) sam to tak robim :)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.