Facetime

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #260553
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no ja to mam stale aktivne a co sa toho tyka ano mam tam stale volbu na facetime….ale nemam akurat komu teraz brnknut takze ti to nvm teraz odskusat, mozno zajtra….

    #260554
    ruidos
    Účastník (Participant)

    ok. skusim restore. netreba nic zalohovat ,backup ide automaticky ze?

    #260555
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no mal by ist pokial mas dost miesta na hdd…aspon 5-10 gb….ja na tvojom mieste aj rucne spravim sync transfer zakupenych veci a back up a potom sprav restor

    #260556
    ruidos
    Účastník (Participant)

    jo.dik. ale nepridem o kontakty a foto že?

    #260557
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    nemal by si….hmm a mas mac ci pc?

    #260558
    ruidos
    Účastník (Participant)

    ach jo, pc,ale uz coskoro mac

    #260561
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    :DDD hmm noo mas kontakty skopirovane do pc? outlook alebo pod.? a fotky vo fotkach? pokial ano a mas nastavenu sync v pc aj fotiek tak by si nemal mat problem :) ale radsej si to najprv prever

    #260562
    ruidos
    Účastník (Participant)

    kontakty su ok ,ale foto co je na iPhone v pc nemozem najst

    #260563
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no tak si pripoj fon cez kabel a normalne si ho otvor a skopiruj tie fotky do pc

    #260564
    ruidos
    Účastník (Participant)

    lol jasne,nepochopil som hned .truhlik. restore som este nerobil,ale vsio je raz poprve. ked spravim,potom davam backup? alebo len synch cez iTunes?

    #260565
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    najprv si sprav zalohu a sync a backu up….potom sprav restor a ked ti ho urobi samo by sa ta malo spytat ze ci chces novy fon, alebo natiahnut zalohu….daj ze zalohu a nacita ti vsetko co si mal syncovane s5….a nezabudni tie fotky zalohovat :)

    #260569
    ruidos
    Účastník (Participant)

    jo.foto ulozene. dufam ze pomoze to restore na to facetime. ak nie tak uz len cakat ze dalsou aktualizaciou sa to spravi. uff, dufam ze to neposerem.
    DJJonny,dik za trpezlivost a pomoc,hodim info ako som pochodil. este raz dik.

    #260570
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    vpohode snazim sa :) ale keby si mi dal vtedy ten skype tak sme to moholi vyriesit uz pred hodinou….hmm noo tak drzim palce snad to pomoze…. :)

    #260653
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no co pomohlo to?

    #260673
    ruidos
    Účastník (Participant)

    mna trafi.nejde to. vazne tu nie je nikto kto by skusil ci mu ide facetime na iOS 4.3.2 ?
    ďakujem

    #260675
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no ja som sa ponukol ze skusim zavolat…. a skusal som i poradit, no uz ma od vtedy nic viac nenapadlo… sry :(

    #260677
    ruidos
    Účastník (Participant)

    zasrane iOS 4.3.2

    #260681
    Io (:
    Účastník (Participant)

    písal som na iphone.cz a povedali že im facetime ide…

    #260683
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no ja to nechapem…ja mam ip4 16gb a tiez 4.3.2 a pokial viem vsetko ide bez problemov…takze nvm kde je problem, no nvm ci v upgrade systemu kedze ostatny nehlasia rovnaky problem…

    #260684
    ruidos
    Účastník (Participant)

    cim to je ze mne to nejde? nejde odkedy som spravil up na 4.3.2. stale len caka na sprostu aktivaciu.uz som pisal od zufalstva aj do Tmobile. vraj budu sa zaoberat mojou poziadavkou :-) srandovný su.

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 21 až 40 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.