Facetime

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 70 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76986
    ruidos
    Účastník (Participant)

    zdravim
    Skusali ste niekto na novom iOS 4.3.2 facetime? Mam TM a mne vobec nefunguje

    #260472
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Mne ide Mac <-> iPhone ide… Orange…

    #260486
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    ked ces mozme vyskusat….ja mam orange….ak ces mozes skusit zavolat :) 0918 *** ***….verim ze nikdo nezneuzije moje cislo :DDD ps ruidos potom ak zavolas a dovolas sa povedz kto si nech nesom v soku :DDD
    inac mne to zatial tiez slapalo vpoho ip4 vs mac book pro

    #260511
    ruidos
    Účastník (Participant)

    chlopi ja by rad,ale stale cakam na aktivaciu a nic. zakliknem aktivovat facetime a len hodi hlasku že moze byt sms spoplatnene ale nic. Ani v kontaktoch nie je možnosť vytocit facetime,inac by som uz volal DJJonny :-)
    ked som mal 4.3.1 iOS tak som volal so sestrou pravidelne,teraz sa mi nemože dovolať. neviem ci je to prechodom iOS na 4.3.2. ale myslím že asi nie ked mrzovi to islo aj ked na Orange. Ale pokial mam spravne info tak OP do tohoto nezasahuje. kde robim chybu?

    #260512
    Io (:
    Účastník (Participant)

    skusil si par krat restarotvat mobil ?

    #260513
    ruidos
    Účastník (Participant)

    ok. idem skusit. toto som vazne neskusil. bodaj by to bolo v tom

    #260514
    Io (:
    Účastník (Participant)

    skus a napis ci pomohlo

    #260516
    ruidos
    Účastník (Participant)

    6x reštart už sa pripajam na facetime aj pri zapnutom wifi,aj pri 3G aj uplne bez a stale len caka na aktivaciu. Važne v com može byt chyba ? v infe na 4.3.2. bolo pisane že sa upravil bug na facetime ale tušim umna je to opacne .

    #260528
    ruidos
    Účastník (Participant)

    vazne nikto z vas neskusal? ziadna rada?

    #260534
    Io (:
    Účastník (Participant)

    mám jednu..skúsiť restore ?

    #260536
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no tazko povedat….som ti pisal mail… no podla toho co tu pisem ma zhruba napada…spravyl si tvry reset ci obycajny? potom skus ist do nastaveni telefonu a skus deaktivovat a zas aktivovat facetime v nastaveniach….ak nepomoze trebarz ten restor ako pisal kolega….nvm zatim ma viac nenapada :)

    #260538
    Io (:
    Účastník (Participant)

    skús vypnút zapnút facetime..

    trvdý reštart mobilu…( drž home a power button naraz asi 15sekund ) teda ikym sa neobjavi jablčko

    a ak nepomože tak sprav restore..

    #260540
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    to lo (: pocuj ved to som teraz napisal aj ja :D vymysli aj nieco vlastne :DDD

    #260541
    Io (:
    Účastník (Participant)

    Jaj som si vsimol iba to ze nech skusi trvdy restart prepac :D:D:D:D:D

    aspon som mu povedal ako trvdy restart..::D

    #260542
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    hej hej jasne ja len ves kukam ci mam vidiny ze niekto pise to co aj ja :DDD ale ved vpoho :)

    #260543
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    co to jaky ups? :DDD

    #260544
    ruidos
    Účastník (Participant)

    tak uz aj restart a vypnute aj zapnute facetime.stale caka na aktivaciu. nechapem. predtym islo v pohode. myslite ze ked pojdem na restore ze naskoci? vam to na novom iOS fičí?

    #260545
    Čabinko
    Účastník (Participant)

    no ja som nahodil len dnes update ale tlacitko tam mam normalne ako stale, ale nemam to kde teraz odskusat….ale mam dojem ze by s tym nemal byt problem…pozri zatial sme nic ine ocividne nevymysleli takze zatial ostava dufat v restore….hmm a ty mas 16gb ci 32? aj ked to od toho by nemalo zalezat

    #260546
    Io (:
    Účastník (Participant)

    skus teda teda restore….

    #260550
    ruidos
    Účastník (Participant)

    DJJonny. ok ak si spravil dnes update nemas moznost skusit ci ti to ide? ked zapnes v nastaveni facetime dobehne ti to do konca? mas potom v kontaktoch volbu facetime? prebehne aj ta drbla aktivacia?

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 70 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.