Excel

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67605
    Greed
    Účastník (Participant)

    Ahojte, chcem sa opýtat vo windowse v exceli (office 2007) som si vytvoril niejaky program, kde sa nachádzajú makra, ak to dám do mac a pustím tak mi to tam nefunguje ako ma. Neda sa vo windowse ulozit excel vo formáte pre mac? Alebo niejak inac spravit?

    #195622
    t6mas
    Účastník (Participant)

    Zial.. neda.. skus pockat do konca roka.. mozno novy office pre Mac od MS sa to uraci vyriesit.. pre mna ako switchera najvacsia podpasovka.. co uz..

    #195638
    poper
    Účastník (Participant)

    microsoft zevraj nemal opravnenie developovat (excel) program na upravu xls harkov.
    dostali zakaz dat excel do office iba pre pc ale oni ho odstrania aj z verzie pre mac

    #195790
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @poper
    to asi trosku trepes nie? microfosft ma zakazane vyvijat program na upravu vlastneho proprietarneho formatu xls ? excel je po worde najdolezitejsia sucast ms office – a mrkvosoft to URCITE neodstrani.

    co sa tyka nefungujucich makier v os x – to je preto lebo office pre mac nepodporuje visual basic – taze 90% skriptov je neprenositelnych z win na mac

    #195791
    R
    Účastník (Participant)

    poper, asi máš na mysli niečo ohľadne XML, niečo sa o tom tuším nedávno písali.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.