Displej macbook air 2013 13

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Displej macbook air 2013 13

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #535532
    pokypo
    Účastník (Participant)

    Ahojte,

    mam problem s displejom na macbooku air 2013 13 … preblikáva, objavuje sa biela obrazovka alebo je modrá … v prípade že ho dolu zatlacim (ako na obrazku) a s obrazovkou nehýbem tak je to ok, ale tiez to nejaku dobu trva kym to zafunguje …. myslite si ze je to chyba v kabli alebo treba menit celu obrazovku ? VDAKA ZA RADU :)

     

    #535533
    pokypo
    Účastník (Participant)

    priloha 1

    #535535
    pokypo
    Účastník (Participant)

    priloha 2

    #535537
    pokypo
    Účastník (Participant)

    priloha 3 – tu ked zatlacim tak je po tu dobu display ok, potom sa zas takto meni az po dobu ked zatlacim tak, ze zostane fungovať

    #535543
    joer
    Účastník (Participant)

    Hmm mne to robilo na Macbooku PoverPC. Na doske je konektor do ktorého vedie plochý kabel od display. A ten konektor ako je napájkovaný na doske, tak sa rokmi a teplom /bol tam nejaký zdroj tepla poblíž/ tak nejak s doskou strácal kontakt. Treba dať do servisu kto má teplovzdušnú pájkovačku,naniesť pájkovaciu pastu pre SMD obvody a skúsiť to prehriať. Mne to vtedy pomohlo. Ale môžeš skúsiť vymeniť ten kábel.

    #535545
    pokypo
    Účastník (Participant)

    Hmm mne to robilo na Macbooku PoverPC. Na doske je konektor do ktorého vedie plochý kabel od display. A ten konektor ako je napájkovaný na doske, tak sa rokmi a teplom /bol tam nejaký zdroj tepla poblíž/ tak nejak s doskou strácal kontakt. Treba dať do servisu kto má teplovzdušnú pájkovačku,naniesť pájkovaciu pastu pre SMD obvody a skúsiť to prehriať. Mne to vtedy pomohlo. Ale môžeš skúsiť vymeniť ten kábel.

    joer

    Fuha, dakujem za radu … urcite sa ja necitim na menenie kabla, aj ked som sa pozeral online vyzera to byt zlozite … mac som uz otvaral a kabel sa mi zdal OK, ale je mozne ze v tom je chyba len som to ja nevidel .. neviem … nemate tip na dobry servis kde by sa mi na to vedeli pozriet ? uz som sa bol pytat v jednom sevise v Bratislave, ale hned mi bolo povedane ze mam menit cely displej, chcel by som servis kde mi poradia a nebudu na mne chcet vyslovene zarobit … mne sa zda byt totiz displej ok :) a hlavne investovat 300 euro do nového dispeja na mac-u co ma uz 7 rokov, bateria ma 1400 cyklov mi pride ako blbost …

    #535563
    rudo
    Účastník (Participant)

    Skus iShopmacs.sk , v OC Retro, mne tam opravili aj to co inde nechceli alebo nevedeli.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.