Displej

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #99175
    bordino13
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň. Mám takýto problém na macbooku white mid 2010 A1342:
    https://imageshack.com/i/eutzxyj
    https://imageshack.com/i/0s257hj
    https://imageshack.com/i/3uy4blj
    Problém je v spodnej časti displeja ak by si to niekto nevšimol.

    Chcel som sa opýtať či sa niekto s týmto problémom stretol? Skúšal som vypnutie displeja, reštart, vypnutie macbooku, reset pram ale nič nepomohlo. Displej má tento problém už piaty deň. Keď som prepojil macbook cez hdmi na TV obraz na TV bol v poriadku.

    Ďakujem za každú radu

    #378909
    gundecha
    Účastník (Participant)

    Neviem, či to pomôže, ale ja som mal na externom monitore podivné vlnenie. Nakoniec som zistil, že to spôsoboval kábel intenetového pripojenia. Kúpil som lepší kábel a bolo.

    #378978
    bordino13
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, ale v tom to nebude. Na internet som pripojený cez wifi.

    #378979
    Maťo_11
    Účastník (Participant)

    Je to problém s podsvietením panelu , skús reset SMC a ak ani to nepomôže tak asi ti ostáva už jedine výmena.

    #378985
    bordino13
    Účastník (Participant)

    Ďakujem, ale ani to nepomohlo.

    #379003
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    to je HW zavada, pravdepodobne bude narusena kabelaz pre napajanie LEDiek, preto je vlastne kazda 2 LEDka na podsvietenie zhasnuta.

    Budes potrebovat novy kabel k displeju a cele to prehodit. Poviem rovno, je to robota pre vraha :)

    #379027
    bordino13
    Účastník (Participant)

    Ďakujem. Takže si myslíš, že sa nemusí kvôli tomu vymieňať celý displej? Nevieš náhodou kde by mi to opravili?

    #379039
    Anonymný
    Neaktívny

    Robota pre vraha je davat dokopy zdroj z eMac a saskovat okolo nevybitej CRT obrazovky. :D Toto je este pohodicka. :)

    #379078
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Steve, to nie je robota pre vraha, to je (skor bola) stupidnost na ntu. Preboha, snad aj male decko co videlo Smrtonosnu pascu 1 vie, ze klasicke CRT treba najskor nechat par hodin vybit!

    #379093
    iTuxx
    Moderátor

    Lebo Smrtonosnu pascu 1 by mali pozerat male decka uz od 3-4 rokov.

    #379105
    Anonymný
    Neaktívny

    Jozef, ani niekolkohodinove vybijanie nepomoze, kedze sa samotne CRT sprava ako kondenzator, dokaze drzat napatie poriadne dlho. To by chcelo mesiace na samovybijanie.. Pripadne ho vybit manualne, ale na to som si netrufol. Nuz ale vsetko sa podarilo bez ujmy. :)

    #379131
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    Steve: este ze tak :)

    iTuxx: bez debaty ze by mali, co z deti vyrastie ked nebudu mat za moralny vzor Bruta Vyliza, Chucka Norrisa, Arnolda ci Steva Segala, na ktorych sme vyrastali mi?

    Ved budu uplne skazene :)

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.