DiskWarrior

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software DiskWarrior

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54568
    MBPro
    Účastník (Participant)

    Akym sposobom mozem rebuiltnut startup disk? okrem neho nemam na MBP iny startup, takze natiahnut system z ineho nemam ako. dakujem

    #107706
    janvel
    Účastník (Participant)

    skusal si nabootovat z DW CD?

    #107713
    MBPro
    Účastník (Participant)

    skusal, ale najprv som mal v strede displeja standardne jablcko, potom mechanika utichla a miesto jablcka sa ukazal preskrtnuty kruh (non-bootable?). takze neviem.

    #107716
    janvel
    Účastník (Participant)

    ked skusis cez “system preferences” zvolit “startup disk” je tam moznost bootovat z toho CD? Ktora je to verzia DW 3.x, alebo 4.0?

    #107767
    MBPro
    Účastník (Participant)

    ano, je tam moznost bootovat z cd, ale aj ked ho vyberiem, tak 1. ak pri restarte stlacim C, tak skonci ako som popisal, ak C nepodrzim, tak sa ukazuje miesto jablka ikona priecinku a potom sa aj tak nabootuje standardne system z hdd.. je to verzia 4.0

    #107779
    janvel
    Účastník (Participant)

    skusal si z toho CD nabootovat na inom pocitaci? Skus este strcit CD do mechaniky a po restarte stlac (a drz) alt, to by ti malo umoznit nabootovat z roznych zdrojov, teda v tvojom pripade z CD DW, sice nemyslim,ze to pojde po tom co si napisal,ale za pokus to stoji,ale skor by som sa pokusil vyskusat nabootovat na inom pocitaci,aby si mal istotu,ze to CD je ozaj bootovacie, myslim tym,ze je na nom vsetko v poriadku. Mne sa stalo,ze som nedokazal nabootovat z original apple CD, myslim, ze to bola 9.0.4 a skusal som to na 4-och G4-kach a nic.Takze to CD asi nebolo v poriadku.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.