clean up Ipad 2 alebo co zabera tolko miesta v pamati pod pojmom ‘others’

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes clean up Ipad 2 alebo co zabera tolko miesta v pamati pod pojmom ‘others’

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80205
    ferring
    Účastník (Participant)

    zrazu sa mi rychlo zaplnila pamat.. itunes ukazuje ze najviac miesta zabera ‘others’ … uz som cital na ente co s tym robit, pisu tam vela veci… nestretol si sa s tymto problemom este? docital som sa este ze to mozu byt rozne udaju co si ukladaju aplikacie.. nevies ako by sa to dalo vymazat alebo inak napravit?

    #280324
    poper
    Účastník (Participant)

    mas VLC a v nom filmy, alebo nejaku taku app, do ktorej sa daju nahravat subory?

    #280341
    gabonov
    Účastník (Participant)

    alebo mozno este banalnejsia vec, pri upgrade FW je obcas dobre dat restore a nie upgrade, lebo to zvykne zaberat miesto v others

    #280931
    ferring
    Účastník (Participant)

    gabonov, vies ze som si tieto problemy vsimol presne pri tej situacii? zaujimave..dik za radu

    #280956
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    mam taky pocit ze tato sprava je copy paste tej co mi dosla na FB :P

    uprimne,ak sa jedna o ipad2,tych updatov zas tolko nebolo, a jeden update ma max 700mb pokial viem,teda az taku velku polozku to neurobi,IMHO

    #283277
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Akurat to spravilo aj mne na iPT 4G a others mi zabera 17 GB. Zda sa mi, ze to spravilo po tom, co som v iTunes dal transfer purchases.

    #283282
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Uz som prisiel na to, co to bolo. V adresari “var/mobile/Media/ApplicationArchives” bolo kopec archivov s app, ktore som uz mal nainstalovane. Cely ten adresar som zmazal a vsetko ide OK a 20GB mam spät.

    #283288
    pongo94
    Účastník (Participant)

    Zdravim mne toto spravil Iph 3g akurat ze mi zmizla hudba z ipodu a ta sa zmenila na others…
    Cez ifunbox ide spravit zaloha cize je to urcite ta hudba len je oznacena ako others.Dalsia hudba ide vpohode pridavat len uz tam neni moc miesta. Tak by som chcel tie subory nejako vymazat stylom ako to spravil P4r4doX…Pozeral som priecinky ajfonu cez ten ifonbox len neviem kde tie subory su a nechcem vymazat nieco dolezite.. Neviete niekto co stym ?

    #283291
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Hudba sa uklada do “var/mobile/Media/iTunes_Control/Music” skus sa pozriet tam ;)

    #283292
    pongo94
    Účastník (Participant)

    to som presne hladal :) je to rozdelene do zloziek F00 až F11 a v kazdej zlozke su pesničky…mam vymazat tie zlozky ci len pesnicky ?

    #283294
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Cele zlozky.

    #283310
    pongo94
    Účastník (Participant)

    Vymazal som sice iba pesnicky ale ide to :D Dakujem ti velmi moc nevies si predstavit ako si mi pomhol :)

    #283314
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Neni zac :) rado sa stalo

    #283328
    Jozef Remen
    Účastník (Participant)

    tento problem vidiet vzasade vtedy, ak upgradujete jailbreaknute zariadenie (jedno ci iPhone, iPad, iPod). Ostava tam vela bordelu.

    Teda neriesit upgrade, ale restore. Ano, je nutne vsetko obnovit zo zalohy co trva, ale je to v tomto pripade jedine riesenie.

    #302823
    kyduso
    Účastník (Participant)

    P4r4doX a kde je ta zlozka var/mobile/Media/ApplicationArchives ? hladam to tu vo windowse a neviem to najst
    dakujem

    #302832
    miskosvk
    Účastník (Participant)

    kyduso – trocha rozmyslaj…miesto v ipade sa dost zle uvolnuje ked ho uvolnujes v pc vo windowse :D
    hladat ten adresar vo windowse???
    Pochopitelne je rec o jailbreaknutom ipade kde mozes priamo prechadzat zlozky v ios filesysteme.

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.