Čeština pro Leoparda 10.5

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Čeština pro Leoparda 10.5

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57948
    Catch
    Účastník (Participant)

    Ahoj nemate prosim nekdo cestinu pro Leoparda verzi 10.5 na svem disku? Snazim se ji uz drzhy den stahnout ze stranek ceskeho zastoupeni ale proste jim to furt pada :-( Stranky jsou prevazne nedostupne. Pokud by se nekdo nasel, muzete mi ji prosim poslat na email info@illusio.cz Nebo pokud mate radu kde cestinu stahnout jinde nez uz oficialniho zastoupeni. Diky ;-)

    #126464
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    ja ti odporucim si nenahadzovat lokalizaciu, pretoze ak pride nova verzia 10.5.4, tak ti to bude blbnut, skusenost z minulosti…

    kazdy, komu som robil lokalizaciu Mac OS X som musel pri update systemu lokalizaciu odinstalovat a novu zohnat a nahodit…

    a aj tak si myslim, ze IT systemy su zrozumitelnejsie v anglictine…

    #126467
    Catch
    Účastník (Participant)

    # gs_peter Jo, jo o tomto problem vim. Avsak pro prvotni seznameni se sytemmem bych rad cestinu mel :-)

    #126480
    Vojtin
    Účastník (Participant)

    No a pak co? Pak nohodíš anglinu a budeš mít druhotné seznámení se systémem? Nic proti češtině nemam, ikdyž nepoužívám a nechci.

    #126487
    nubeek
    Účastník (Participant)

    neviem zit s lokalizaciami, leopard nie je taky tazky na pochopenie aj v anglictine,pokial nepouzivas velmi help, ak ano,tak uz musis nieco vediet aj po eng, ale na to je tu aj tak stale slovnik.

    myslim, ze dokazes vyzit aj bez lokalizacie na leoprda :)

    #126488
    Catch
    Účastník (Participant)

    Pratele o uskalich lokalizace vim :-) Avsak rozhodl jsem se pro ni. :-) Mate ji tedy prosim nekdo stazenou? :-) Oficialni stranka ceske lokalizace je nefunkcni uz druhy den mi nenabehne.

    #126497
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    no, ja viem len o tejto moznosti http://lokalizace.apple.cz/
    tam je aktualna lokalizacia pre 10.5.2, ale su tam aj pre 10.5

    to je asi jedine, co som nasiel, ak by ti to neslo, pokusim sa to stiahnut a dam vediet, ci to ide, pripadne to nejak strucne napisem ako navod na stiahnutie…

    #126504
    Catch
    Účastník (Participant)

    gs_peter: Ahoj to by me tedy zajimalo, zda se ti to podari stahnout, me se to totiz nedari :-( At na tech strankach kliknu nacokoliv (pokud mi tedy vubec nabehnou) tak to zacne nabihat a pak to spadne. Pokud by se tobe to podarilo stahnout, budu ti vdecny za zaslani popripade za navod jak to stahnout. Mam uplne novy MacBook zakoupeny v siti iStyle tedy s serial number by melo byt take ok. Tak nejak vazne netusim kde muze byt chyba.
    Kazdopadne diky za kazdou radu. :-)

    #126507
    mamvtrubke
    Účastník (Participant)

    pokial viem… nie som si isty… tak by ti tu loaklizaciu (ak si kupil mac este skor ako bola vydana) mali dat tam kde si si kupil maca. teda tak som niedke pocul…

    gs_peter: 10.5.4? nevies kedy?

    #126508
    Catch
    Účastník (Participant)

    Stando: Tak to nevim, kupoval jsem v i Style a tam byli moc ochotni, chteli mi tam cestinu rovnou nahrat ale prave kvuli nefunkcnocti webu s lokalizaci mi ji nenahrali :-( Ceske zastoupeni Applu je na nic to ostatne neni ale novinka :-D

    #126509
    Catch
    Účastník (Participant)

    Tak je to neuveritelne ale zda se ze dnes stranka s lokaliaci funguje. Tak jsem odeslal formular s zadosti o lokalizaci tak uvidim jak to dopadne :-) Zatim mi nic nedoslo. Nevite jak to dlouho trva? Jestli to tam schvaluje nejakej clovek tak to bude na dyl :-D

    #126514
    gs_peter
    Účastník (Participant)

    stando

    co myslis tym 10.5.4???
    neviem kedy, spravidla vypustaju aktuallizacie polrocne, ale v tejto dobe Apple som trosku zmateny, kedze sa uz sastrajaju 10.6 ale urcite som nikde v mojom prispevku nepisal nic o 10.5.4

    a nie som doma, tak neviem pozriet lokalizaciu…

    #126530
    Catch
    Účastník (Participant)

    Tak zatim mi nic neprislo, tak tedy nevim jak to funguje :-(

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.