čestina na 10.6.2

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software čestina na 10.6.2

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65600
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    Ahojte….predvcerom som sa stal majitelom (stastnim)? macbook pro. Pri prvom zapnuti..macku som sa kochal systemom atd ….otvaral som aplikacie ….atd ..otvoril som aplikaciu i-tunes…a hned mi vybehlo ze mam zastaralu verziu a je k dispozicii novsia ver. software…tak som dal upgrade…v tedi som este nevedel ze upgrade i-tunes u macku znamena upgrade osx….a ono mi to upgradlo aj system na 10.6.2…to bi ani nebol problem ale som zistil ze na najnovsiu verziu nie je cestina…. a zistil som aj toze ked chcem 10.6.1..koli cestine tak musim …najprv 10.6.0 …a az potom 10.6.1…….Otazka toto co je za bordel ? ja s kvalitou macbooku som spokojny …ale toto som fakt necakal ….kedy bi som si mohol nainstalovat tu cstinu?….Dakujem vsetkim ! Ps Zatial si tam nahodim Ubuntu aj s jeho chybamy ale je aspon v cestine….:)

    #181134
    mcx
    Účastník (Participant)

    Skus pracovat bez cestiny, zvyknes si, i ja som si zvykol.

    PS: Da sa stiahnut i Slovencina do Mac OS X ale ako CZ tak i SK niesu oficialne podporovane jazyky a su iba “dorobene” distributorom, preto je to ten “bordel”.

    PS: Aj Ubuntu je aj v slovencine. ;-)

    #181135
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    a nauc sa aspon tu slovencinu (bi, koli, chybamy, vsetkim)

    #181136
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    ubuntu to ok ….inag aj vdaka tomu ze robim dva roky na ubuntu ….mac osx nebol problem ani po anglicky …..ale ta cestina ma fakt sere …..ved som za to vysolil kopu penazi …a toto ….a ta slovecina na ubuntu …..som zviknuti na cesky sis tak preto….no nic vydim to na dual boot….ale macboook ok…cau!

    #181137
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    ale inak som povodom Madar ….takze ma pravopisne ….nezajem

    #181139
    ervin11
    Účastník (Participant)

    tak si zaobstaraj madarcinu, mozno maju lepsiu verziu… :)

    #181140
    M3siacik
    Účastník (Participant)

    Madar pisuci po slovensky, ktory chce system po cesky, ale odmieta system anglicky :D multitalent na jazyky :D aby som predisiel nejakym hadkam, toto je len vtip nechcel som tym nikoho urazit..

    #181141
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    nie je este…..a xcem mat cesky system …..kde sa v safari aktualizuje stranka?

    #181142
    ivan.m
    Účastník (Participant)

    CMD+R

    #181143
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    neodmietam ang …..ale bol bi som rad….a aj tak sa ang uplne nevihnes…to ja viem…

    #181144
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    dik..

    #181146
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    Bolo bi tu este jedna vec ….Kismac neviem ho spojazdnit…stale mi pise ze nemam vybraty driver na wi-fi….ale aj ked som vybral s toho zoznamu tak ….nic…..keby ste dakdto mali nejake skusenosty s Kismacom….vopred dik….

    #181150
    Baron
    Účastník (Participant)

    Radim ti nauc sa pracovat v anglictine:)….ja som si zvykol a je to fajn:)..nemam ziadny problem:)….pravdupovedat keby si teras hodim system do cestiny alebo slovenciny tak by som mal problem sa vtom zorientovat pretoze anglicky mi to viacej vyhovuje kedze to us vsetko poznam:)

    #181151
    mayoxy
    Účastník (Participant)

    kvoli cestine/slovencine prejst z maca na ubuntu ?:) to nemyslis vazne. to je ako keby si mal hacintosh

    #181153
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    mne staci anglictina ktoru viem …a urcite sa koli apple ucit nebudem ! ako maju kvalitne veci o tom po tom ….ved preto som si kupil macbook pro….ale hanbim sa to povedat ale v Ubuntu si dam trebarz aj africtinu….a vsetko slape….no nechcem teras chvalit linux …atd …chcel som skusit nieco ine…mac osx…no za tie peniaze som cakal co sa tyka sofwaru viac….

    #181154
    firesky
    Účastník (Participant)

    ahojte, neviete, kde stiahnem češtinu, alebo slovenčinu na iTunes, ale nie pre windows, ale to ste asi pochopili….:D

    #181155
    paradox
    Účastník (Participant)

    kristian orsos …. a co tak namiesto otravovania s nejakou ubohou cestinou dokola pouzit google a zistit ze za par dni sa objavi na nete sovencina do 10.6 ktora by nemala mat problem ako cestina ktora nejde updateovat

    …. no a kismac ….ak mas podporovanu wifi kartu vsetko ide ale wifi co je v macbookoch podporovana neni cize ma nejaku externu????

    #181156
    firesky
    Účastník (Participant)

    hovorím o verzií 9.0.2, ked je na windows, tak to viem najsť, ale na mac nie… tak pls…. dik

    #181157
    kristian Orsos
    Účastník (Participant)

    To ubuntu ma vela chyb……ale problem s jazikom v Mac….to som si nemyslel ….Ubuntu ma aj svoje dobre stranky ver mi….no mac osx sa mi tiez zalubilo….

    #181159
    paradox
    Účastník (Participant)
Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.