cena macbook air 2011

Domov Diskusné Fóra Ostatné cena macbook air 2011

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #86586
    anjan
    Účastník (Participant)

    zdravim,
    je mozne, ze cena macbooku air 13″ model 2011 u slovenskych reselleroch este klesne v najblizsich dnoch?
    Momentalne je 1169 EUR. Potrebujem ho kupit tento mesiac a nerad by som len tak vyhodil nejakych 100 eur :)

    #314375
    inspektorko
    Účastník (Participant)

    Ano, je to velmi pravdepodobne, vzdy to tak bolo ked prisiel novy nodel..Tak este pockaj.

    #314378
    anjan
    Účastník (Participant)

    aj ked na tuto sumu klesol uz tento tyzden a v ponuke maju aj nove modely?

    #314383
    JOK3R
    Účastník (Participant)

    Ak cena uz klesla s prichodom novych modelov, tak nizsie uz nepojde…

    #314391
    Mito
    Účastník (Participant)

    Chcem sa opýtať, že keď klesne cena tak sa dá ešte nakonfigurovať vlastný, resp. dá sa tam ešte pridať normálne vačší HDD, lepší procák a pod.?

    #314392
    dfx
    Účastník (Participant)

    Mito: nie, to su uz len skladove zasoby, nove sa uz nevyrabaju. ak nejaky konkretny chces, tak chod do obchodu a oni zistia, ci je este u dodavatela na sklade.

    Ale ja som este nikde nevidel, zeby cena starych modelov klesla. Zatial nove modely nie su na sklade, tak stare su za povodnu cenu.

    #314401
    anjan
    Účastník (Participant)

    dfx: cena je teraz 1169 (swp / traco) resp 1179 (mzone), minuly tyzden bola 1269 eur

    #314403
    dfx
    Účastník (Participant)

    anjan: Ked je rozdiel len 100 eur, tak to som si ani nevsimol. Pozeram, ze novy model 13” MBA stoji 1249 eur, tak to by som stary nekupoval pre 80 eur. To uz radsej novy. Osobne by ma taka zlava nemotivovala ku kupe stareho. Ja si myslim, ze cena stareho este klesne, ak sa nevypredaju do prichodu novych modelov.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.