Cakewalk

Domov Diskusné Fóra Nezaradené Cakewalk

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84894
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Nevie niekto poradiť kde by sa dal zakúpiť na Slovensku alebo stiahnuť FREE program Cakewak. Je to hudobné studio.
    Skúšal som Ableton je dobrý ale zložitý jak čert :-) Hľadám niečo jednoduchšie ale s kvalitou ako Cubase alebo Cakewalk. Prosím poraďte ak máte skúsenosť. Ďakujem.

    #306478
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    no pozeral som to ale cakewalk je len firma o aky SW mas zaujem?

    #306480
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Potrebujem ho len na úpravu midi : Teraz sa trápim s defragmentáciou HDD. keď chcem cez boot Camp nainštalovať windows XP vypíše mi to hlášku, že nevie premiestniť nejaké súbory. Volal som do servisu SWP a tam mi technik poradil, že mám defragmentovať HDD a dal mi aj link. Ale to je platený programa ja by som potreboval nejaký FREE. Nepoznáte niekto ?

    #306484
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    Ale ano ale cakewalk je firma ako adobe napriklad a robi vela softov ale potrebujem vedies ktory konkretne potrebujes. za dalsie aky os x mas? lebo na lione napriklad win xp nefici

    #306486
    Karol61
    Účastník (Participant)

    To som zabudol napísať :-) Mám iMac OSX 10.6.8 Cakewal je mi jedno aký len aby sa dali upravovať MIDI súbory :-) Vopred ďakujem za pomoc. Ak by si vedel nejaký defragmentačný program potrebujem defragmentovať HDD a nemám s čím. Boot camp nechce spraviť particiu . viď predošlá správa.

    #306487
    stefan.stefanov
    Účastník (Participant)

    A este mi povedz odkial si…

    #306520
    Karol61
    Účastník (Participant)

    Z Bratislavy :-)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.