apple ipad with retina displej-10% zlava v NAY -22.11.2012 od 20:00-23:00

Domov Diskusné Fóra Nezaradené apple ipad with retina displej-10% zlava v NAY -22.11.2012 od 20:00-23:00

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #90301
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    ahoj postrehol som akysi vypredaj alebo zlavu aj na vyrobky apple v Nay-ku dnes vecer zacina vypredaj a od 20:00 hodinu Vam daju zlavu 10% na vsetok tovar teda aj na produkty apple..v mojom pripade som si chcel zaobstarat predcasny vianocny darcek apple ipad s Retina dispejom 16gb Black MD510SL/A ktory ponukaju za 499euro a jedina otazka ktoru mam je ze v aktualnom letaku maju apple ipad s retina displejom za 479 euro s cipom A6X..ked som tak hladal po nete odpoved nic som nenasiel tak mi to nedalo a zavolal som do Nay-domu ci mi vedia vysvetlit co sa za tym skryva.Bohuzial nevedeli ani oni sami..A tak som si prepocital vsetky mozne zlavy,zlavy klubovych kariet atd. a stale som neprisiel na to kde je tzv. pes zakopany.. viete mi dako poradit..
    Dakujem.

    #336729
    dfx
    Účastník (Participant)

    Co vlastne chces vediet?

    za sekundu som nasiel toto:

    http://www.nay.sk/apple-ipad-with-retina-display-wi-fi-16gb/d-309517/#tab=popis-a-parametre

    Ak ma byt 10% zlava, tak bude stat 450 eur a z tych este na nay kartu daju 3% na dalsi nakup.

    chip A6X znamena, ze je to ten najnovsi. staci sa pozriet na konektor a ak je to Lightning, tak je to ten najnovsi ipad.

    #336730
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    no totiz to v letaku je cena 479 a v obchode a eshope 499..rozdiel je tych 20 euro..cize ked som dobre pocital mozem mat zlavu nie 50 ale 70 euro..cize zlava bude odpocitana zo 479 a nie zo 499 euro..a to mi nevedeli povedat preco je jedna cena v obchode taka a druha na letaku nizsia.. som pozeral aj parametre a nic take co by ovplyvnovalo cenu som nenasiel..

    #336731
    dfx
    Účastník (Participant)

    Obavam sa, ze v letaku maju chybu. Ten najnovsi ipad mierne zdrazel a normalna cena ma byt 499 eur. Ten ipad z marca stal 479 eur.

    Ale mozes zobrat letak do obchodu a sa s nimi hadat, aby ti ho predali za tych 479 minus 10% a este 3% z toho na kartu.

    #336732
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    potvrdene od predajcu ze maju chybu a bude mi poskytnuta nizsia predajna cena aka je na letaku ..
    o 20:00 som tam nastupeny v prvej linii..

    #336734
    dfx
    Účastník (Participant)

    Zaujimave :-)

    Potom napis, ci ho naozaj predali za tych 431.10 eur a ci je to naozaj ten najnovsi ipad.

    #336772
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    Ano ano presne ako si napisal odpocitali mi to s tych 479€ a este daco pridali.. Spokojnost nadomieru.. Fakt som vystihol ten predvianocny nakup..

    #336847
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    No takze kratke zhrnutie na zaver:
    Ipad som kupil nakoniec za super cenu 359.28 € a dnes rano mi volali z NAY ze doslo k chybe z ich strany pretoze pokladnik pouzil vacsi zlaovy kupon ako mal a ze ci som ochotny sa s nimi dohodnut a vzniknutu situaciu vyriesit.. Cize som prisiel do predajne a a s manazerom som sa dohodol ze vzniknutu skodu zaplatim ale s tim ze si vezmem tovar v hodnote toho nedoplatku (71.20€).. Na moje pocudovanie mi predajca vyhovel a tym padom sme to cele uzavreli s tym ze mam uz aj obal za 50€ a este dve ochranne folie za 20€.. Cize s mojej strany spokojnost nadmieru.. Dakujem spolocnosti NAY..

    #336851
    fanthomas4
    Účastník (Participant)

    odkiaľ mali tvoje číslo, keď Ti volali?

    #336853
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    Pouzil som nay kartu pretoze mi dali body na nu.. A pri registracii som zadal svoje meno.. Nevadi aj tak by som si ten obal musel kupit a aj ochrannu foliu .. Takze takto to mam v podstate zadarmo..

    #336858
    dfx
    Účastník (Participant)

    no tak to bola poriadna zlava z 500 na 360 eur :-)

    #336887
    Hepo1
    Účastník (Participant)

    Bol som vyhukany aj ja lebo mi odpocitali 20% z 499 a potom este 10 % za nocny nakup a az dnes sa uvedomili ze spravili chybu.. A za to mi dali este obal + ochranne foli.. Len som musel doplatit ten rozdiel ale za tu sumu mi dali tie veci gratis.. Treba sledovat letaky a ceny v obchodoch a na eshope.. Viem ze momentalne je stale mozne kupit najnovsi iPad s retina displejom za 479€ a nie za 499€..tak sup sup vianoce za dverami.. Hahah

    #337068
    suley
    Účastník (Participant)

    Hepo1, oni sa ti ozvali, ze spravili chybu a chceli po tebe aby si doplatil?

    #337073
    ruidos
    Účastník (Participant)

    zavist. velmi dobre si nkupil

    #337077
    gidy
    Účastník (Participant)

    nay-ka skodna nebude lebo tu tvoju fantasticku zlavu zaplati ten pokladnik, ktory spravil chybu.
    takze obojstranna spokojnost tam urcite nie je

    #337081
    Cibike
    Účastník (Participant)

    pekne :)

Zobrazuje sa 16 príspevkov - 1 až 16 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.