aplikacia

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83792
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    neviete niekto aplikaciu kde by sa dalo poznacit vymena oleje alebo servis auta alebo co som kedy vymenil na aute ? dakujeem

    #300661
    hatto
    Účastník (Participant)

    kalendar nestaci?

    #300664
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    kalendar neni vzdy po ruke a ked hej tak hladat v kalendari jednu vec…. zdlhave ja som uz videl taku len som kaslal na to vtedy a scul to lutujem

    #300665
    hatto
    Účastník (Participant)

    tak potom nejaky taskmanager napr ako wunderlist – das si to ako ulohu a budes vidiet kedy mas olej vymenit a kedy si vymienal. ci je nejaka konkretne na to, to ti povedat neviem

    #300670
    iUser
    Účastník (Participant)

    otvor si itunes a pohladaj cez search, napr.: http://itunes.apple.com/us/app/vehical-car-expense-management/id292695836?mt=8

    mozes si to zmenit na europske jednotky, je zadarmo, sleduje servis, poplatky na dialnici, poplatky za parkovanie ako aj zaznamy o palive

    #300671
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    dakujeem :-)

    #300674
    Pallydj
    Účastník (Participant)

    no neako mi blbne ak chcem zmenit mph na kmh tak sa vypne

    #300678
    iUser
    Účastník (Participant)

    vyskusaj este raz, ak nepojde, pohladaj inu cez search “car expenses” alebo nejaka obdoba, mne sa tiez niekedy stane na ip4s, ze mi nejaka app spadne, ale potom opat ide. moze byt, ze app je uz starsia a nebola este aktualizovana resp. otimalizovana na iOS5, uvidis pohladaj dalsiu.

    #300719
    Drakkar
    Účastník (Participant)

    ahojte nepoznate aplikaciu aby som si mohol nastavit mp3 ako zvonenie na iphone 4S ?

    #300775
    poper
    Účastník (Participant)

    v itunes> convert to aac
    show in explorer
    premenuj koniec z .m4a na .m4r
    otvor v itunes

    #300811
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    @Drakkar
    najjendoduchsie to budes mat cez online sluzbu audiko.net

    popperov postup by fungoval ALE mp3 resp m4a nesmie mat viac ako 40 sekund – inak to iPhone nezoberie ako zvonenie.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.