aku RAM do MCB Pro 4,1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware aku RAM do MCB Pro 4,1

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77146
    alchymister
    Účastník (Participant)

    dobry den vospolok
    pred par dnami mi odisli 2x2GB RAM moduly Corsair /mimochodom okamzite na to, ako som nainstaloval system update, nove itunes a safari a restartoval/, cca po 2 rokoch uzivania.
    nejako som z toho vypadol a netusim co tam dat miesto nich aby to fungovalo ako ma
    myslite ze toto by slo?
    http://www.alza.cz/so-dimm-kingston-2×2-gb-667mhz-cl4-d94909.htm
    pripadne ak mate tip nejaky diky. 8GB tam asi nedam, co?
    je to MCB Pro 4,1 /2,5 GHz
    tie odidene Corsair for Mac boli 667 MHz, CL4 200pin
    daujem vam

    #261414
    alchymister
    Účastník (Participant)

    pripadne inak polozena otazka – aka najrychlejsia RAM sa do pouzit v uvedenom modele MCBPro?
    diky

    #261417
    renad
    Účastník (Participant)
    #261465
    alchymister
    Účastník (Participant)

    dikes
    tie povodne znivocene Corsair boli ze – Mac Memory a pamate s podobnym nazvom uz na strankach alzy nevidim, tak ma to zmiatlo, tozto kaslem na “magicke” slovicko “apple” a kupim to co tam je, je to to tozna vec zda sa.

    a len tak na okraj, moze byt nejaka suvislost medzi odfajcenymi pamatami a instalaciou noveho security updatu? stalo sa mi to totiz hned po restarte po jeho nainstalovani.
    alebo to je len zhoda okolnosti?

    #265340
    MooDy
    Účastník (Participant)

    obnovim temu aby som nezakladal nieco nove..

    Planujem upgrade RAM na MacBooku white mid 2010 (2.4GHz, 2GB RAM, nVidia 320M). Netusim ale, ci zobrat 2x2GB kit od Kingstonu, u ktorych netusim ake maju CL setting, alebo ci zobrat kit od Patriotu, ktore su CL7.

    Teda otazka – ake CL maju pamate v tomto MBW mid 2010 od vyroby?

    #265507
    Sanata
    Účastník (Participant)

    Ak chces, mozem Ti predat moje ramky 2x2GB 667mhz, ktore fungovali rok a pol v takom istom stroji, macbook early 2008 2.5GHz, az dokial sa neodpiekla maticna… Sú to pre mac ramky (CSX na stitku MBPRO), ktoré som kupoval potom, čo mi čisto nové Kingston macbook na predajni pri kúpe odmietol zhltnúť, takže s tým Kingstonom by som si veru nebol taký istý…

    #265527
    Speedy
    Účastník (Participant)

    alchymister : skus si precitat toto:
    http://db.tidbits.com/article/9839
    8GB tam ale nedas ale 6GB by mao ist, takze 4GB neni maximum !!!
    pkv: ak sa mylim oprav ma ale ja so mv tom ze tam ide 6GB…Ked tam dam 8GB tak to bude mozno blbnut a slo by 6GB ale aj tak doporucuju 4GB+2GB tak ako ked som mal macbook white s GMA950 a tak slo tam 3GB tak bolo vhodne 2GB+1GB.

    A podla wikipedie:
    Expandable[note 2] to 6 GB

    #265530
    alchymister
    Účastník (Participant)

    diky za rady, uz som i zabudol na tuto temu
    kupil som novy 2x2GB, z tych co neboli “mac sanctified”, preinstaloval som rovno i pocitac a vsetko funguje zatial bez najmensej chyby, dufam ze to tak aj ostane nejaky ten rok, kym sa nerozhodnem ze Lion stoji za to a preintalujem znovu
    diky, majte sa

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.