Ake 2.1 repro k iMacu, do 200 Eur

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Ake 2.1 repro k iMacu, do 200 Eur

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 21 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #231744
    kubiak54
    Účastník (Participant)

    Tak rozhodnute este nie je… som tlaceny do reproduktorov bose. Aky je medzi nimi a logitechmi rozdiel? lebo tie bose su ovela mensie a nikde nepiseu ich vykon. ako asi hraju silno? Urcite ze zvukovo lepsiu kvalitu maju ako logitech.
    (hovorime o logitech Z2300 a Bose companion 3)

    #231747
    eFkoOo
    Účastník (Participant)

    neviem ci boli spomimane,ale k bielemu macbooku ladim s bielymi Logitech Z4i a maju naozaj krasny zvuk,chudence uz zvucili aj dozvuky dva krat,a vedeli vrieskat na celu chalupu :) ale samozrejme okrem vysokej hlasitosti disponuju velmi cistym zvukom,krasnymi basami a celkovo dost pasuju k mbw :)

    #231750
    spoti
    Účastník (Participant)

    ja mam JBL Creatures II. paci sa mi ich dizajn, su efektne, malicke a hraju fakt vynikajuco!

    #231996
    kubiak54
    Účastník (Participant)

    Tak uz je kupene…Bose Companion 5 :-) Dufam ze to nie je zla kupa.

    #232301
    n3lson
    Účastník (Participant)

    urcite nie…je to velmi dobra kupa…gratlujem…Bose je znacka a hlavne perfektna kvalita z cistym a nadhernym zvukom

    #232360
    coltcha
    Účastník (Participant)

    Mám dotaz, repra mám klasický analogový 2.0 … iMac má pouze digitální výstup. Lze to řešit jen nějakou redukcí to musí jít přes nějaký reciever. Pls poraďte.

    #232419
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    iMac (ako aj vsetky ostatne sucastne mac-y) ma hybridny analog/opticky vystup.
    Cize obycajne 2 resp 2.1 repro tam vopchas uplne bez problemov.

    #233242
    coctail
    Účastník (Participant)

    harman/kardon sound stick 2 som mal v uk a uprimne povedane je to shit repro…urcite ich nedoporucujem.
    radsej nejake aktivne studiove repro. aj tie bose nic moc..

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 21 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.