Airport express

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware Airport express

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71609
    2bediesel
    Účastník (Participant)

    Zdravim, chcel by som si kupit airport express, ale neviem ci je to vyhodna kupa… Nemate s tym niekto skusenosti?

    #226722
    raul
    Moderátor

    Na co to ches?

    Ja napriklad si bez toho neviem predstavit fungovanie doma, rozmyslam, ze si este jeden dva kupim (problem je v tom, ze neviem, ci mam pockat na novsy upgrade… Na time capsule uz cakam dost dlho, akonahle vyjde kupujem, dufam, ze coskoro) … Funguje to ako bridge (ak mas airport extreme), airtunes, pripajam k tomu tlaciaren..

    #226726
    2bediesel
    Účastník (Participant)

    Presne, chcem k tomu pripojit macbook, potom tlaciaren, ktora je wifi, a este by som chcel pripojit aj hifivezu, chcem vediet ci to funguje bez problemov….

    #226728
    iFiko
    Účastník (Participant)

    ja mam airport express aj extreme a spokojnost :))

    #226737
    raul
    Moderátor

    wifi tlaciaren ale ved nemusis uz pripajat, nie? Este pred kupou si ale zisiti, ci tvoju tlaciaren ape podporuje..

    #226763
    Xorpi
    Účastník (Participant)

    Airport express je dosť fajn nápad od Apple aj s AirPlay (AirTunes), bez toho si už neviem predstaviť fungovanie, keď mám vežu úplne niekde inde a hlavne, nič ma neobmedzuje po byte… ešte tak bezdrôtová nabíjačka pre iPhone aj MacBook :D

    #226764
    termix
    Účastník (Participant)

    Ja som tiez rozmyslal nad airport express, ale kedze mam ipod, tak som zvolil riesenie dock+ipod+aux vstup :) A mozem si to aj dialkovym prepinat. Ale pokial chces pripojit aj tlaciaren, tak neni o com, paradne riesenie!

    #226810
    raul
    Moderátor

    termix: keby si zvolil ape + aux vstup, tak si pescnicky prepinas tym ipodom, ktory musis mat teraz niekde pricapeny :)
    Ale zas to by nemalo vadit, horsie by bolo, ked to ma niekto ako ty, ale s iphonom… Na to je potom ape..

    #266640
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)
    #266652
    raul
    Moderátor

    Asi pred dvoma mesiacmi som to uz nevydrzal a kupil som si 2TB TC :) Ale ved, ked to bude stat za to, kupim aj dalsiu :) Dik za info..

    #288151
    bawy
    Moderátor

    Zdravím, chcem sa opýtať, či Vám airport express(res.iTunes) nerobí také problémy, že keď dám airplay, tak mi hľadá airport express ale nič viac…pritom z iPhone streamujem bez jedného problému..tento problém som mal vždy už odkedy mám express( cca 4roky) ale tento iTunes to kazí asi najviac..fakt mám problém sa pripojiť..neviete na to nejakú fintu?

    #288155
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    u mna uplne bez problemov (na AE mam najnovsi firmware ktory je ale uz dost stary) a bez problemov stremujem z iOS (4 aj 5), Snow Leo aj Lion.

    #288158
    bawy
    Moderátor

    to je fakt blbé..už som skúšal snáď všetko, prehrať FW, natvrdo zresetovať AEX, ešte asi skúsim preinštalovať iTunes :/

    #288249
    bawy
    Moderátor

    teraz som skúsil iTunes cez airfoil…a ide…chyba je jednoznačne v iTunes.. :/

    #288861
    bloko
    Účastník (Participant)

    Ja mam Express, macbookair, iph4 a vsetko slape bez problemu na dialku bezdratovo, mas win?

    #288888
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    pred par dnami vysiel novy firmware a jedna z oprav ma riesit aj problem s AirPlay.

    #288928
    bawy
    Moderátor

    Pomohlo preinštalovanie iTunes…mám Mac OS X 10.7.2(iTunes 10.5)

Zobrazuje sa 17 príspevkov - 1 až 17 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.