adium

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 21 až 33 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #179667
    benko
    Účastník (Participant)

    mozes nakonfigurovat aj viac icq uctov, a jednotlive ucty mozes dat nezavisle od seba offline/online.

    #179669
    ygy
    Účastník (Participant)

    ale kde si to mozem prepnut ?

    #179670
    danocoys
    Účastník (Participant)

    len das pridat dalsi ucet a potom v celom zozname uctov len zaskrtnes ktory ma byt online a ktory nie.. ked mas viacej ICQ uctov tak mozes vyberat alebo mat zapnute vsetky naraz..

    #179671
    ygy
    Účastník (Participant)

    ale asi ma nechapes … ja ked kliknem na adium v docku tak sa mi rovno zapne icq a teraz mi pls povedz co presne mam zmacknut aby ma to odhlasilo a nie hodilo do rezimu offline …

    #179672
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Ak maju Adium pouzivat dvaja a to z jedneho uctu v Mac OS je mozno vyhodnejsie namiesto dvoch ICQ uctov vytvorit druhy profil v Adume (asi sa to najviac podoba na spravanie sa ICQ klienta pod Windows). K profilom sa dostanes najjednoduchsie ked podrzis “Alt”/”Option” pri spustani Adium-u. Aj ked najlepsie by bolo mozno vytvorit priatelke druhy ucet v Mac OS.

    #179674
    benko
    Účastník (Participant)

    v menu “Status” mozes menit stav jednotlivych uctov.

    #227654
    dubak
    Účastník (Participant)

    zdravim vas
    spozoroval som jednu chybu u mna po update adiuma, ze mi nejak blbne facebook chat tak, ze mi nepride sprava ked ju niekto posle, pritom na fb.com mi pride, obcas sa mi to stavalo aj pred updatom ale zdaleka nie v takom mnozstve ako teraz a dost ma to stve kedze akurat kazdy ma ten blby faszbook lebo icq nerobi problemy
    teda robi to aj niekomu inemu ako mne ? popripade nejake riesenie ak viete (normalne riesenie)

    #227694
    dubak
    Účastník (Participant)

    nikto?

    #227931
    psychodiagnostic
    Účastník (Participant)

    mne sa casto odpaja ten facebug, ale podla mna to neni chyba adiumu, bo fb je cely dost rozbombovany, dost to zalezi aj ze na jakom nete som pripojeny, napriklad v meste na WiFi mi to ani nepripoji, doma to ide bez problemov, sem tam sa odpoji par krat za den, no a ked pouzivam USB modem od orange tak sa to pripoji, a za 5 sekund sa to odpoji a toto robi do okola…

    #227936
    Xorpi
    Účastník (Participant)
    #228283
    dubak
    Účastník (Participant)

    Xorpi, mas aj skusenosti s tym trillianom pre mac?

    #228288
    sleepwalk3r
    Účastník (Participant)

    mno.. skusil som ten trillian astra pre mac a musim povedat ze nic moc :(
    Za cca 2-3 hodiny pouzivania mi ta aplikacia spadla 3 krat co je az prilis vela aj na betu.
    Skoda .. mozno ked to bude “stable” tak skusim znovu.

    #228296
    dubak
    Účastník (Participant)

    ok diki tak pockam radsej na stabilnu verziu

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 21 až 33 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.