60 W adapter vs 80 W

Domov Diskusné Fóra Pomoc: hardware 60 W adapter vs 80 W

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65636
    WildThing
    Účastník (Participant)

    zdravim,odisli mi uz 2 adaptery za posledny mesiac.dost by ma zaujimalo preco to tak kua je..
    planujem kupit novy (neviete ci uz sa v BA alebo kedy sa budu predavat uz tie nove typy ?) ale rozmyslam ze ci miesto 60W nekupit radsej 85 W.mam obycajny MacBook ale menil som v nom ramky, hdd za silnejsie,rychlejsie. Nie je mozne ze by mi zrovna toto odpalovalo tie adapdery ? Ten druhy bol cinsky fake ,to sa ani necdujem moc ze odisiel… Je rozdiel vobec nejaky v tych 60 a 85..co by ste odporucili ??? Dik

    #181476
    danocoys
    Účastník (Participant)

    urcite to nebude v tom ze si pridaval RAM alebo HDD.. to by si musel pridat nejaky 3,5″ a dalsie 4 sloty RAM.. :) Tiez mam Macbook a nikdy sa mi nestalo zeby som odpalil zdroj a pritom ho mam tiez max updatnuty. Inak co myslis pojmom silnejsie a rychlejsie RAM.. do MB predsa mozes dat iba RAM ktore maju urcite parametre.
    Nemoze to byt sietou? Nebyvas niekde kde by mohli nastavat velke prepatia ?

    #181478
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    co sa tyka tych novych adapterov v SWP som ich uz videl takze tam by sa dali kupit… Kedze odpalujes adaptery tak to moze byt problem v kolisavon napati, potop pouzivas 3 kolik alebo len 2 kolik do zasuvky?nemas nejako poskodenu bateriu? alebo poskodenu elektroniku v macu? lebo inak si to neviem predstavit ze ich odpalujes….na tvojom mieste by som si dal asi prezriet cely mac v servise ze kde moze byt problem lebo nie je to sranda odpalovat 100€ adaptery.

    #181494
    WildThing
    Účastník (Participant)

    danocoys – uz si presne nepamatam tie parametre ale mas pravdu ze som bral take veci aby mi sedeli do MB ale viem ze som bral napr. najsilnejsi disk (vtedy) 320GB ,7200otacok,8MB cache atd

    inac o tom kolisavom napati v dome som pocul ale to v spojitosti s routrami v stupackach,cize to neviem ci by mohlo mat suvis… tie ale vtedy ale len vypadli,trebalo ich zapnut a vypnut

    madaraszko – trojkolik. o baterke neviem nic,ale myslim ze by mala byt v pohode

    dakujem obom

    #181498
    Anonymný
    Neaktívny

    @wildthing: rozdiel je napriklad v rychosti nabijania a vo velkosti. celkom ma potesilo ked som zistil ze mbp 15 sa nabije na full za dve hodky aj dake drobne.

    #181534
    WildThing
    Účastník (Participant)

    cize je to v podstate jedno ?! ked si kupim ten viacwattovy,akurat mi rychlejsie dobije baterku,hej ?!

    #181535
    madaraszko
    Účastník (Participant)

    hej malo by to byt tak ze ti rychlejsie dobije baterku… no a ja na tvojom mieste by som siel do servisu lebo sa ti to moze vypomstit ze ti uplne nieco odide…..takze tak :)

    #181548
    raul
    Moderátor

    alebo pouzivaj prepatovu ochranu

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.