50 dovodov preco prejst od Microsoft Windows k Apple Mac OS X

Domov Diskusné Fóra Ostatné 50 dovodov preco prejst od Microsoft Windows k Apple Mac OS X

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #56653
    huMus
    Účastník (Participant)

    Uznavany pocitacovy odbornik ich pekne rozpisal a este k tomu pridal aj videjko!
    http://chris.pirillo.com/2008/02/14/50-reasons-to-switch-from-microsoft-windows-to-apples-mac-os-x/

    #119275
    Shasha
    Účastník (Participant)

    ale ked je niekto zaryty PCckar tak ho ani 150 dovodov nepresvedci:)

    #119285
    Amarok
    Účastník (Participant)

    a pre niekoho ako ja staci jeden…. nieje to win :)

    #119289
    huMus
    Účastník (Participant)

    Chris Pirillo bol zaryty PCckar. Vazne tvdry….. Inteligentnym ludom staci aj jeden…

    #119325
    Shasha
    Účastník (Participant)

    poznam vela inteligentnych ludi,ktori uznavaj,ze mac je v kazdom ohlade lepsi,ale aj napriek tomu odmietaju prejst na mac…ale ved nevadi…aspon ma clovek pocit vynimocnosti:)

    #119397
    scenic
    Účastník (Participant)

    Shasha ja som bol tiez tvrdy PCckar a presiel som na Mac ze to skusim. cca po 3 mesiacoch sa mi dostal do ruk celkom fajn notebook za bezkonkurencnu cenu a som rozmyslal ze sa vratim k Win Vista. Pouzival som ho asi pol dna, zavrel notebook a Win uz nechcem ani vidiet. Bohuzial kvoli niektorym softom musim mat aj Win XP na MacBook-u…

    #119399
    Shasha
    Účastník (Participant)

    tak to si este jeden z tych lepsich pripadov:)hm…je pravda,ze niektore softy pre mac nezozenes,napr.taky Solid works…

    #119406
    scenic
    Účastník (Participant)

    Ja len Nokia PC suite a uctovnictvo… nic ine…

    #211201
    Anonymný
    Neaktívny

    http://dsl.sk/article.php?article=9219&title=
    apple je uz hodnotnejsi ako microsoft.

    nechcem kvoli tomu zakladat novu temu, tak aspon z casti sa to hodi sem, dalsi dovod preco apple – je hodnotnejsi:D

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.