4s výdrž batérie iOS 5.1.1

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes 4s výdrž batérie iOS 5.1.1

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #313911
    mahomo
    Účastník (Participant)

    a kvoli tej baterii sa mi nechce robit upgrade zo 4ky na 4esko, lebo ked citam tieto prispevky tak si to vzdy rozmyslim s kupou.

    #313913
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Kašli teraz na upgrade zo 4 na 4S, hlavne keď už je len pár mesiacov do iPhone 5, ten bude mať dúfam batériu aspoň 1600mAh a viac.

    #313920
    mahomo
    Účastník (Participant)

    Zhanam hlavne pre polovicku, jej by v klude stacila moja 4ka, kedze 3gsko jej uz dochadza a zas 4sko by jej uz bolo zbytocne cize to by som si nechal ja. No najradsej by som kupil pre nu novu 4ku a bol by pokoj.

    #313922
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Tá sa má :D

    #313937
    JFK.
    Účastník (Participant)

    pár eur hore-dole, kúp radšej to 4S :)
    4ka už oslavuje 2 roky :D

    #314450
    Sajgon107
    Účastník (Participant)

    Mam 4s asi mesiac, mam v nom 5.1.1 a bateria mi vydrzi presne jeden den. Je pravda ze cez skolu ho dost pouzivam ale nedala by sa ta vydrz niejako zvysit ? Rozmyslal som uz aj o solarnej nabijacke … mate niekto skusenosti ? http://www.swp.sk/shop_products/Mobius+Rechargeable+Battery+Case+with+Solar+Panel+for+iPhone+4+1800mAh/?catId=455&back=showRecentCategory

    #314460
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Tak jedna možnosť je solárna nabíjačka, druhá je rozšírená klasická batéria. Interná batéria sa za silnejšiu nedá vymeniť(dúfam, že sa nemýlim). Klady a zápory takejto batérie určite poznáš.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 21 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.