13″ MacBook PRO

Domov Diskusné Fóra Ostatné 13″ MacBook PRO

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #181328
    Perty
    Účastník (Participant)

    cavte, mam na vas jednu otazku. ten najnovsi macbook unibody ma ci nie podsvietenu klavesnicu? mam pocit ze nema… a je to velka skoda

    #181332
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    Zly pocit mas…teraz praveze vsetky MacBooky PRO maju podsvietenu klavesnicu ;)

    #181333
    Perty
    Účastník (Participant)

    ale myslim macbook z hlinika nie macbook pro ;-)

    #181334
    danocoys
    Účastník (Participant)

    macbook z hlinika mal podsvietenu klavesnicu za priplatok.. zakladny model nemal tuto moznost. Samozrejme ako sa preslo na PRO tak sa podsvietenie stalo beznym..
    Apropo , mne sa zas zda to oznacovanie PRO vcelku logicke a nikdy som nemal v tom problem.. PRO bolo vzdy v hliniku a klasicky MB bol vzdy (okrem tych prvych unibody konstrukci) v polykarbonate. Takze ja osobne nemam problem s tym oznacovanim a plne sa s nim stotoznujem. Kazdy si predsa moze kupovat co chce a nik na nikoho netlaci..

    #181335
    xRiCky
    Účastník (Participant)

    @Perty: “najnovsi unibody” tak unibody su aj najnovsie MB Pro ;) ale inak tak ako napisal danocoys

    #181373
    Perty
    Účastník (Participant)

    OK, a vy si co myslite o tom najnovsom MB Pro? Mam na mysli ten slabsi model. Fici v poho (mam na mysli ci nie je spomaleny). Lebo planujem kupit v novom roku nieco ale stale zvazujem ci MB alebo MB Pro.. Potreboval by som ho na kazdodenne ucely ale som typ cloveka, ktory nema rad spomalene veci :D tak dajte navrhy ;-)

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 21 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.