Apple ponúka pri príležitosti začiatku školského roka zľavnené hudobné albumy

Väčšina žiakov už zasadla do svojich lavíc a každodenný stereotyp sa pomaly rozbieha. Apple sa rozhodol, že oslávi začiatok školského roka špeciálnou akciou „Back To School“. V rámci nej sú k dispozícii hudobné albumy za špeciálne ceny, pričom začínajú už na 6,99 USD. Nechýbajú medzi nimi ani tohtoročné hity a medzi intepretmi nájdete mená ako Justin Timberlake, Robin Thick, Lana Del Rey alebo John Mayer či Katy Perry. Akcia prebieha od 2. do 5. septembra a je platná v americkom iTunes Store. Je taktiež možné ju kombinovať s ponukou Complete My Album, s ktorou sa od ceny albumu odrátajú peniaze zaplatené za už zakúpené pesničky z daného albumu. Niektoré ponuky nájdete aj v slovenskom App Store – napríklad Back To School: $7,99 Albums, ktoré sú k dispozícii za 6,99 EUR.

Nakupujete hudbu digitálne? Využívate účet pre slovenský iTunes Store alebo inú krajinu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iPhone 17 Air bude najtenší mobil od Apple, obdrží externú batériu

Zdá sa, že štvrtý variant iPhonu je prekliaty. Dve generácie mini modelov mali len nízku popularitu, a za nimi nasledujúce modely Plus mali údajne ešte nižšiu popularitu. Firma tak po troch generáciách plánuje vyradiť z portfólia aj tieto a na miesto "štvorky" nastúpi iPhone 17 Air.
pokračovanie článku

Apple vyvíja novú verziu Xcode s Claude AI

Apple v súčasnosti robí všetko preto, aby dobehol zvyšok technologického segmentu v oblasti umelej inteligencie. Keďže sa však firma nemôže spoliehať na terajšiu podobu Siri a Apple Intelligence, musí spolupracovať s inými firmami.