Mobil

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66055
    cengi
    Účastník (Participant)

    Caute chcel by som si na vianoce kupit novy mobil a rozmyslal som nad LG arena alebo este mozo Nokia 5800 XM a samozrejme som rozmyslal aj nad iPhonom ten uz nechcem kedze mam iPod touch.
    Bol by som rad ak by sem prispievali hlavne majtelia tych phonov a podelili sa o skusenosti.

    #184074
    monicqa
    Účastník (Participant)

    ak mas mac, tak si kup iphone (ak mozes) a ipod predaj. tak som urobila ja.
    ale ta nokia 5800 nie je zla, tu by som brala ako alternativu, aj ked na iphone sa samozrejme nechyta.
    no v tvojom pripade by som medzi tymito dvomi vazne rozmyslala

    #184080
    cengi
    Účastník (Participant)

    Dik monicqa

    ešte by som chcel vedieť vás názor na tu LG arenu lebo nad ňou dosť vážne uvažujem

    #184081
    monicqa
    Účastník (Participant)

    hmm este ja: pozri si recenzie a porovnaj. alebo sa popytaj ludia na mobilmanii alebo fony.sk. myslim, ze tu ma vacsina ludi iphony. ale myslim ze nokia je urcite lepsie ako lg

    #184083
    bawy
    Moderátor

    cengi poviem ti to takto: aký laptop si kúpiš? acer,asus,HP,toshiba,dell,MSI,sony??? asi nie, lebo si pochopil, že stroj môže byť našlapaný a mať geniálne parametre, ale degraduje to OS…proste macbook je úplne niekde inde čo sa používania týka…to isté platí u mobilov..mal som samsung innov8..8mpx foťák..všetky vymoženosti sveta..ale vždy to bolo to čo na nokii 3310, samozrejme som hneď menil..teraz mám iphone 3gs..proste zober iPhone a funguj ;)

    #184097
    30b1
    Účastník (Participant)

    cengi vezmi si do ruky ten LG nezmysel a iPhone! nebudes vahat ani minutu..to sa neda s iP porovnavat

    #184102
    raul
    Moderátor

    Zober si jednoznacne LG… a po tyzdni naplno docenis iPhone :)

    #184150
    cengi
    Účastník (Participant)

    ok teraz ak nebereme do uvahy iPhone tak podla vas LG Arena alebo Nokia 5800 XM

    #184151
    bawy
    Moderátor

    cengi: pochop jednu vec..jednak je toto fórum o Macoch a apple výrobkoch, čiže si mimo, jednak absolútne nevidíš čo ti píšeme..

    #184155
    monicqa
    Účastník (Participant)

    jedine co ta moze od iphonu odradit, je cena. neviem v akom pausali sa pohybujes, ale ak mas na to, jednoznacne chod do iphonu. a nemaj boja, ipod urcite predas. ale tak ked sa uz pytas medzi tymi dvomi, tak ta nokia :) hawk

    #184160
    macblogger
    Účastník (Participant)

    nokiu 5800 som mal v ruke a medzi otvaranim menu som si mohol uvarit kavu…..
    je to velmi zastaraly telefon…..
    lg taktiez nie je ziadna vyhra.
    moja rada: ani jedno z toho neber a uz vobec to neprirovnavaj k iphone, ten je o 3 triedy vyssie….

    #184161
    novacikk
    Účastník (Participant)

    Ja nechapem ludi ktori mu tu vtlkaju len a len Iphone. Sam vlasntim Iphone,ale prichadzam do styku aj s inimy mobilnimy telfonmi. Mal som nedavno Nokiu 5800tku,podla mna je to velmi sikovny mobil. Iphone ma jednu velku vyhodu- Appstore a mnozstvo aplikacii.Ale chcel by som vidiet ako by ste chvalili 5800tku ak by Apple nikdy nevydal ziaden Iphone.Obcas mi tu niekotri ludi pridu ako fanatici,sorry za to,ale niekedy to tu tak vyzera. Nokia 5800tka robi celkom slusne fotky,filmy na jej displeji sa krasne tiez pozeraju a ma super zabudovane repraky ktore hraju nahlas a na mobil velmi kvalitne. Samozrejme dotyk nie je ako na Iphone-multi touch,ale nokia sa s touto vecou popasovala dost dobre a dotyk je tiez na dobrej urovni. Cengi myslim ze ak uvazujes nad LG a Nokiou jednoznacne Nokia.LG tvori vyzorovo velmi pekne mobily ale softwarovo hruza a des. Nokiou to nepokazis a budes spokojny.

    #184164
    macblogger
    Účastník (Participant)

    „ak by apple nevydal ziaden iphone“
    my nezijeme v keby bolo tamto – ale zijeme v realite kde iphone dominuje globalne trhu s mobilnymi telefonmi….

    #184168
    mrzo
    Účastník (Participant)

    Co je zle na zdravom fanatizme? :-) Ja zas osobne nechapem co ty ludia cakaju ked pridu s takouto otazkou do Apple komunity… Osobne by som ich proste automaticky mazal. Chodte sa o telefonoch rozpravat na mobilforumcz/sk nie na macblog. Tu sa vacsina ludi bude ochotna rozpravat nie o mobiloch ale o iPhone! A este k tomu fanatizmu – trosku viac by ho tu nezaskodilo, boze ake pekne to tu bolo ked tu behali ovecky :-)

    #184170
    cengi
    Účastník (Participant)

    bawy: nejeduj sa hned aj ked to je len apple forum hadam mi tu mozte poradit aj ohladom takejto veci. Čo sa tyka mobilov tak davam prednost aj inym znackam ako apple ved kym nebol iphone si pouzival iny aj ty.

    Monicqa: mobil kupujem cez net. Ale aj tak dik za radu este nad tym budem uvazovat :)

    To je asi vsetko co by som chcel dodat co sa tyka tejto temy mozte ju vymazat lebo aj tak sa tu uz asi viac nedozviem :) .

    #184171
    vojtacz
    Účastník (Participant)

    kup si to, co se bude lépe synchronizovat s OSX. ideálně si zajdi do prodejny a oba telefony si vyzkoušej

    ad iPhone – taky sem měl iPod touch. potom jsem ho prodal, koupil iPhone a už bych nechtěl jinak. iPhone má smysl, pokud máš Mac. pokud by jsi měl PC, tak je smysl iPhone trochu diskutabilní..

    #184173
    monicqa
    Účastník (Participant)

    a teraz mi napadla este jedna vec: iphone ma zmysel hlavne s mobilnym pripojenim, cize ak nemas net na telefone, tak je to dalsie minus. bez neho je to len telefon + ipod. pridanu hodnotu ma az pripojenim na net.

    #184178
    Speedy
    Účastník (Participant)

    novacik ja zas nechapem teba.Ja ked som bol novacik tak som tu mlcki cital novinky fora a atd a suchal som nohami.A ty ty sa tu ozyvas s dakou nokiu.??
    Kamaratka ma tu 5800 daka hudobna je ci nie??? no bo lsom s kamoskou 5 min co sme si sli sadnut do podniku a uz jej dakto volal ale tu osobu chcela zrusit(jej osobne dovody).Mackala tukala ako datel aby to zrusila a aby to nevyzvanalo a tak po fakt 8 sekundach so mto ratal sa to zrusilo..Celkovy cas co som videl ten mobil nazivo minuta a stacilo mi!!!
    Som stary “nokiak“ od 5110,3310,5510,3100,6230,6233 po az neviem co som mal tolko modelov.Odkedy mam Iphone na slovo mobil mam synonymum len iphone!!!
    A to ze to je vcelku pekny ci ssikovny mobil??To su reci neskusenych…Ako clovek ide do bazaru kupit si auto a kukne ze je celkom pekne pritom je to laik a nerozumie sa tomu ani keby tam nebol motor povie ze je ok:)
    A dalej ze hra skvele???
    Neviem akej si vekovej kategorie ale iba sopliaci potrebuju aby im to hralo nahlas mali pustenu hudbu a drzali to v ruke a tak chodia zo skoly a cez namestie!!!Nie som sam kto na nich reaguje s myslienkou ci nepoznaju daco take ako sluchadla..6233 ma stereo repraky som a kupoval som ju medzi prvymi tiez koli pocuvaniu hudby a bol som iny frajer ked som v skole prehlusal vsetky haraburdy!Ted som dospel a mam iphone.
    A inak ako som kupil iphone nemas so mho ani hodinu a kamos mi hned robil tuning aby mi hral hlastnejsie.Dal dole cierny spodok odlepil trapne folie z toho krytu kde su dierku kade ide zvuk nasadil a huci to dobre.
    A inak nechapem cloveka ktory chce kupit auto znacky bently pride do predajne a predajcovi vravi ze uvazuje o skodovke alebo BMW..A este bently.Kazdy vie co je co za znacku.Ak by si mne ako predajcovi trepal o skodovke tak by so mta vyhodil so slovami kup si aj trabanta.Tu sme vsetci ako predajcovia a doporujeme tu znacku ktoru predavame-mame.Nebudeme ti doporucovat nejake haraburdy.Ak aj tak trepes o ino mtak si to kup. a Filmy su su pekne aj na iphone.
    A k tym fanatikom.Sestra ma G600 samsung a 2 nokie a chce iphone.mama ma dve nokie 6300.E51 ta rozmysla ale xela by ho paci sa jej len sa boji velkosti.
    Tak sme fanatici?
    Tak mi povedz vyraz na cloveka ktory ofrfle iphone lebo ze je VELKY!!! a o 3 mesiace si kamoska kupi este VATSIE HTC s vysuvnou qwuert klavestnicou a naslapanym windowsom.Tak ju by si ako nazval?
    A moje posledne vyjadrenie kup si iphone doinstaluj si plno veci a budes spokojny.Na daku finsku haraburdu sa vykasli.A LG? ten nech radsej robi poriadne tie mikrovlnky a chladnicky.Tie ich LCD za nic nestoja…A o telefonoch ani nevravim.Skoncil som.

    #184182
    macblogger
    Účastník (Participant)

    speedy:
    presne tak !

Zobrazuje sa 19 príspevkov - 1 až 19 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.