Apple hľadá v novom videu iPhone v kope sena

Značka novým spotom propaguje užitočné párovanie Apple Watch s jej smartfónom.

Video s titulom Haystack má hlavného protagonistu v osobe rančera, ktorý na poli posiatom balíkmi sena hľadá svoj iPhone. Vďaka Apple Watch však toto hľadanie netrvá dlho.

Hodinky ponúkajú v rámci Ovládacieho centra možnosť ťuknúť na ikonku iPhonu, čím telefón začne na seba upozorňovať zvonením. Pri podržaní iPhone rozsvieti baterku.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.